Anasayfa / GENEL / CHP ve HDP’den FETÖ sponsorluğunda hayır kampanyası
panel2

CHP ve HDP’den FETÖ sponsorluğunda hayır kampanyası

16 Nisan’daki referandum için takvim işlerken hayır cephesinde FETÖ sponsorluğunda CHP ve HDP ortak kampanya yürütüyor.

Kandil’den, HDP’den, firardaki FETÖ’cülerden yükselen ‘hayır’ çığlıklarıyla beraber ana muhalefet partisi CHP de referandumda ‘hayır’ sonucu çıkması için kampanyasını başlatma hazırlığındayken, Almanya’daki bir konferansın tanıtım bülteni dikkat çekti.

Berlin’de 24 Şubat’ta düzenlenecek olan ve Meclis’teki anayasa değişikliği görüşmeleri sırasında yaptığı korsan yayınlarla tanınan CHP milletvekili Ali Şeker’in de katılacağının duyurulduğu toplantının diğer katılımcıları ise, ‘hayır’ cephesindeki ittifakı ortaya koydu.

Tanıtım broşüründe konferansa HDP milletvekili Müslüm Doğan, ÖDP Başkanlar Kurulu Üyesi Alper Taş ve gazeteci Necdet Saraç’ın katıldığı ifade edilirken, sosyal medyada hızla yayılan fotoğrafa yapılan yorumlarda, “İşte bunun için ‘evet’ diyoruz” denildi.

panel3

pan

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir