Anasayfa / GENEL / CHP paralel tetikçi vekilinin yalanları için özür diledi
yarkadas3

CHP paralel tetikçi vekilinin yalanları için özür diledi

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş tam bir paralel tetikçi, Feto trolü gibi sürekli FETÖ ile aynı yalanları ortaya atan bir isim… Partisi CHP de artık rezilliklerini kaldıramadı, nasıl bir yalancı olduğunu kamuoyuna duyurdu.


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç; CHP İstanbul milletvekili Barış Yarkadaş’ın “Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın tatilde olduğu” yönündeki ifadelerinin doğru olmadığını açıkladı.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Cumhuriyet Gazetesi’nde yer alan haberde, Dağlıca’daki terör saldırısı ile ilgili, “İddialara göre, Genelkurmay Başkanı Ege’de bir tatil yöresindeydi ve gece 22.00 sularında Ankara’ya geldi. Güvenlik Zirvesi de bu yüzden geç başladı” dedi.
CHP’den Yarkadaş’a yalanlama
CHP Sözcüsü Koç, bu haber üzerine yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“8 Eylül 2015 tarihli Cumhuriyet gazetesinde, partimizin bir milletvekilinin, Dağlıca saldırısı kapsamında yaptığı açıklamada, ‘Genelkurmay Başkanı’nın tatilde olduğu’ yönündeki ifadeleri yer almıştır. Bu ifadenin doğru olmadığı anlaşılmış olup Genelkurmay Başkanı’nın ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin hassasiyetlerini paylaştığımızı ifade ederiz.”
yarkadas1

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir