Anasayfa / GENEL / CHP ile Saadet Partisi’nin seçim kardeşliği!
saadet-chp1

CHP ile Saadet Partisi’nin seçim kardeşliği!

Paralel yapı ile çok sıkı ilişkiler içinde olan Saadet Partisi’nin seçim çalışmalarına CHP’lilerin yardım etmesi sosyal medyada konuşulan konuların başında yer aldı.


Paralel örgüte destek olmak için adeta yarışan Saadet Partisi ve CHP’nin seçim çalışmaları esnasında birbirilerine yardım ederken çekilen fotoğraf sosyal medyada eğlence konusu oldu.

Fotoğrafta, Saadet Partisi’ne mensup gençlerin stant kurmasına üzerlerinde Cumhuriyet Halk Partisi yeleği bulunan iki kişi yardım ediyor. Fotoğraf CHP ile Saadet’in seçim kardeşliği olarak yorumlandı.

saadet-chp3

saadet-chp

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

2 Yorumlar

  1. Arkadaş tablo net ve şu; Bir tarafta ERDOĞAN, diğer tarafta ise, CHP, MHP, HDP-PKK, PARALEL, SAADET, BBP, BTP, V.P, DHKP-C, DOĞAN, TÜSİAD, ABD, İSRAİL, AB, ESAD, SİSİ. v.s. Bu tabloya bakacaksın ondan sonra saksıyı çalıştıracaksın.

  2. helal sana Erdoğan… ülkemin düşmanlarını birleştirdin yakında kuzey kore ve abd yi bile birleştirirsin sen…neymişsin sen be …?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir