Anasayfa / GENEL / Cevap ver Hande Fırat!
karargah

Cevap ver Hande Fırat!

Milli iradenin hakim olmasına dayanamayan birtakım eski kafa, vesayetçi generallerin eskiden olduğu gibi gazetelere haber sızdırıp “Rahatsız oluyoruz” diyerek isimlerini gizleyip Türkiye’yi darbeyle tehdit etmesinden halk rahatsız oldu. “Ne düşünüyorsunuz” diye sorduğumuz vatandaşlar “Tanklarını, uçaklarını alıp gelsinler. Zaten adam olsalar ortaya çıkıp konuşurlardı” sözleriyle meydan okudu. “Karargâh rahatsız” haberi Hürriyet Gazetesi’nden Hande Fırat’ın hayal dünyasının bir uydurmasıysa bu rezilliği temizleme görevi TSK’nındır. Yok eğer gerçekse buyursunlar gelsinler 15 Temmuz’da yarım kalan işimizi görelim!

15 Temmuz işgal girişiminin ardından Türk Silahlı Kuvvetleri’nin FETÖ’cülerden temizlenerek milli değerlere bürünmesi ve antidemokratik uygulamaların kaldırılmasından rahatsızlık duyan Hürriyet Gazetesi, darbecilerin sözcüsü oldu.

Başörtüden rahatsızlarmış

Hürriyet Gazetesi’nin Hande Fırat imzasıyla “7 eleştiriye 7 yanıt” manşetiyle verdiği haberde TSK içerisindeki sözde bir cuntanın rahatsızlıkları dillendirildi. Skandal ve adeta muhtıra özelliği taşıyan alçak haberde, millet düşmanı cuntanın rahatsız olduğu en önemli gündemin Milli Savunma Bakanlığı’nın yaptığı düzenlemeyle “TSK’da başörtüsü serbestliği” getirilmesi olduğu kaydedildi. Ayrıca, ismi-cismi belli olmayan cuntanın, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile siyasi geziler yapmasına karşı olduğu vurgulandı.

28 şubat zihniyeti

Darbe çığırtkanlığı yapılan skandal haber, akıllara 28 Şubat darbesi ve AK Parti hükümetine verilen 27 Nisan e-muhtıra dönemindeki haberleri getirdi.

Gelin hepinizi bekliyoruz

15 Temmuz’da göğsünü siper ederek vatanı kurtaran millet, darbe arzusunu ortaya koyan Hürriyet Gazetesi’nin haberine ateş püskürdü. Vatandaşlar, “Tanklarını uçaklarını alıp gelsinler, işgalcileri kovmaya hazırız, topunuz birden gelin” şeklinde binlerce mesaj yayınladı. Diğer yandan küstah haber sonrası Hürriyet’e yönelik hukuki bir tedbir alınıp alınmayacağı merak konusu oldu…

Hande Fırat’a sorular!

Cuntanın arzularını haberleştiren, milli iradeyi tehdit etmeye kalkan Hande Fırat, haber kaynağın kim? Muhtıra benzeri haberini patronunun arzuları üzerine mi, yoksa TSK içerisindeki kripto FETÖ’cü, NATO’cu ya da Ulusalcılar ile yaptığın konuşmalar üzerine mi hazırladın?

TSK içerisinde başörtü düşmanı subayları tanıyor musun? Darbe hazırlığı mı yapılıyor? Seni de bilgilendirdiler mi, onlara aracı mısın? Eğer haberin bir hayal ürünü değilse seni aracı olarak kullanan darbeseverlerin kimliğini açıklayacak mısın? Yoksa haberin, Doğan Medya Grubu tarafından mı çarpıtıldı?

dirilis

(DİRİLİŞ POSTASI)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

spiegel

Nazi artığı itler yeni darbe peşinde!

Gezi olaylarının bir numaraları provokatörü Der Spiegel, ikinci bir darbe ihtimalinin olduğunu gündeme taşımaya çalışıyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir