Anasayfa / ANALİZ / Cemaatteki çete ve işbirlikçisi karanlık odakların son tezgahı!
numan-kurtulmus

Cemaatteki çete ve işbirlikçisi karanlık odakların son tezgahı!

MEDYAGUNDEM.COM- 17 Aralık’ta start alan cemaat-Doğan-Ergenekon medyası eliyle yürütülen “Erdoğan’a darbe” operasyonunda kirli ittifak bugün aşağılık bir tezgahıyla boşa çıkarıldı.

28 Şubat sürecinde kendisi ve ailesi büyük bedeller ödeyen aile yaşantısıyla herkesin takdirini kazanmış AK Parti’li Numan Kurtulmuş’a aşağılık bir fotomontaj tuzağı kurdular.

Bir Arap porno videosundan alınan görüntüler Numan Kurtulmuş’unmuş gibi servis edildi. Ama kısa süre sonra görüntünün orijinali ortaya çıkarılarak hain tuzak boşa çıkarıldı.

Cemaatteki çetenin tetikçiliğini yapan karanlık oda sitesi de anında o rezil görüntülerin üzerine atlayarak manşetine çekti.

Aşağılık herifler bir de “Sen misin cemaate sırt dönen” diye manşet atıp bu yalanın yaygarasını yaptılar.

HALK TV DENİLEN KARANLIK PROVOKATÖR DE DEVREDE

Gezi olayları sırasındaki provokasyonuyla bilinen Halk TV de Numan Kurtulmuş’un görüntülerini gerçekmiş gibi duyurdu.

Ancak gerekçe çok geçmeden anlaşıldı. KJ olarak bilinen haber başlığında asıl amacın ileriki günlerde kabineye girmesi kesin gözüyle bakılan Kurtulmuş’u yıpratmaktı. Halk TV’nin bu yıpratmayı bir hukukçu ile yapması ise gözlerden kaçmadı.

Cemaatteki çetenin işbirlikçisi karanlık odakların pusuya yatmış aç köpekler, leş kargaları gibi  kaset bekleyen halleri de kirli tezgahın hangi boyutlarda olduğunu gösterdi.

NUMAN KURTULMUŞ: YANINIZA KAR KALMAYACAK

numan-kurtulmus

 

 

MEDYAGUNDEM

dogan1

Gücün yetmez Aydın Doğan!

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Hürriyet gazetesinin manşeti ile ilgili olarak, “Öyle anlaşılıyor ki birileri Türkiye’de sivil …

numan2

Bazı gazeteciler ayaklarını denk alsınlar

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısı hakkında açıklamalarda bulundu ve soruları …

numan1

Ak Parti bir fire bile vermeyecek

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TRT Haber’de canlı yayınlanan özel programda, gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu. Başbakan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir