Anasayfa / GENEL / Cemaatin tetikçileri Bediüzzaman’ın talebelerine saldırdı!
bediuzzaman-talebeleri

Cemaatin tetikçileri Bediüzzaman’ın talebelerine saldırdı!

Bediüzzaman’ın talebelerinin yaptığı ortak açıklamayı sindiremeyen Emre Uslu, Önder Aytaç ve Bülent Keneş’ten büyük saygısızlık ve iftira!

Türkiye’yi derinden sarsan 17 Aralık Operasyonu’nun ardından çeşitli manipülatif söylemlerle yurt içi ve yurt dışındaki kamuoyunu yanıltıcı bilgiler vermekten çekinmeyen isimler bu kez de Bediüzzaman Said-i Nursi’nin talebelerine saldırdı.

ORTAK AÇIKLAMA YAPMIŞLARDI

Said-i Nursi’nin talebelerinden Abdullah Yeğin, Hüsnü Bayramoğlu, Salih Özcan, Mehmet Fırıncı ve Abdülkadir Badıllı önceki gün “Cemaat adına siyasî faaliyette bulunmak, siyasî partilerle pazarlıklar içine girmek, devlet içinde kadrolaşmak, iktidara ortak olmaya çalışmak gibi faaliyetlerin tamamı Risale-i Nur’un iman ve Kur’ân hizmetiyle tam bir tezat teşkil etmektedir. Son zamanlarda cereyan eden bazı gelişmelerde ortaya konan sakat anlayışların asla Risale-i Nur’dan kaynaklanmadığını açıklamak zorunda kalmış bulunuyoruz.” sözleri gündeme damga vurmuştu.

BEDİÜZZAMAN’IN TALEBELERİNE DE SAYGILARI YOK!

Today’s Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, gazetenin yazarı Emre Uslu ve Taraf Gazetesi yazarı Önder Aytaç, Bediüzzaman’ın talebelerini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’la beraber oldukları bir fotoğrafı paylaşarak, “Hocaların, başbakanın emri üzerine böyle bir açıklamada bulunduğunu ve siyasetin içinde oldukları” propagandasını yaptı.

ERDOĞAN’A ÇİRKİN İFTİRA, BEDİÜZZAMAN’IN TALEBELERİNE EDEPSİZLİK!

Kirli propagandayı yapanlar, bu fotoğrafın yakın bir tarihte çekildiğini ve Başbakan’ın siyasi sözler vererek, Bediüzzaman’ın talebelerinden ültimatom yayınlamalarını istediğini söyleyip büyük iftiralarda bulundu.

HALBUKİ FOTOĞRAF 2012’DE ÇEKİLMİŞTİ

Fotoğrafın, 2012’nin Aralık ayında Bediüzzaman’ın talebelerinden Mustafa Sungur’un vefatından kısa bir süre sonra gerçekleştiği ortaya çıkınca, kara propagandacıların kirli saldırıları da belgelenmiş oldu.

MEDYAGUNDEM

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

uslu1

FETÖ’cü firari teröristten Başbakan’a ölüm tehdidi

FETÖ’nün tetikçisi, firari Emre Uslu sosyal medyadan Başbakan Binali Yıldırım’a tehditler savurdu. Uslu, trafik kazasında …

uslu1

FETÖ’nün kuduz köpeği dolandırıcı çıktı!

Emrullah Uslu’nun, master ve doktora eğitimi bahanesiyle yurt dışında geçirdiği süre boyunca devlete yüklü borç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir