Anasayfa / GENEL / Cemaatin önde gelen ismi “fitneci”yi işaretledi!
gulerce-uslu2

Cemaatin önde gelen ismi “fitneci”yi işaretledi!

Bir bilen havası ile yazdığı son yazıların havada kalması sonucunda hemen herkese saldırmaya başlayan Emre Uslu hakkında, “Gülen Cemaati”nin önde gelen medyatik şahsiyetlerinden Hüseyin Gülerce, sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Hüseyin Gülerce, Emre Uslu’yu fitnecilik ile suçladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Beyaz TV’nin sahibi Osman Gökçek hakkında sosyal medyada karalama kampanyası başlatan Emre Uslu’ya cevap Hüseyin Gülerce’den geldi.

Emre Uslu’nun Gökçek hakkında sosyal medya üzerinde attığı iftiraların ardından Osman Gökçek’i sükûnete davet eden Gülerce, Emre Uslu için şunları söyledi:

“Türkiye’nin başında bir yığın bela ve problem varken fitne peşinde koşanlar kimin ekmeğine yağ sürdüklerini biliyorlardır. Melih Gökçek ile hizmet hareketini karşı karşıya getirmeye çalışmak yeni bir fitne hamlesidir. Osman kardeşim; Lütfen bu arkadaşı (Emre Uslu) ciddiye alıp kendini üzme. Polemiklerle gündeme gelmeye çalışıyor. Emre Uslu bir akademisyenden çok ortalığı karıştıran birisi olarak öne çıkıyor.” (HABER 10)

gulerce-uslu

gulerce-uslu1

MEDYAGUNDEM

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

feto3

FETÖ’nün tabanı da tavanı kadar hain!

Uzun süre Fethullah Gülen’in yakın çevresinde bulunan ancak 17-25 Aralık kumpası sürecinde örgüt ile bağlarını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir