Anasayfa / GENEL / Cemaatin Neo-Con ve Yahudi lobisi ile ittifakı da devrede!
cemaat-israil2

Cemaatin Neo-Con ve Yahudi lobisi ile ittifakı da devrede!

Bulunduğu her ortamda Türkiye ve AK Parti hükümetini kötülemek için her türlü yolu deneyen Cemaat medyası bu kez okyanus ötesindeki işbirlikçilerini devreye soktu.

Türkiye’deki rüşvet ve yolsuzluk operasyonunu ile ilgili haberleri taraflı bir şekilde dünya basınına servis eden Cemaat Medyası emniyet ve yargı içindeki işbirlikçilerini kurtarmak için Yahudi lobisi ile işbirliği içerisine girdi.

CEMAAT YAHUDİ LOBİSİNDEN DESTEK İSTEDİ
Amerika’daki Yahudi lobisinin en büyük medya organlarından biri olan Wall Street Journal’a AK Parti hükümeti ve Türkiye aleyhine haber yaptıran Cemaat yetkililerinin karanlık işleri okyanus ötesine kadar uzandı.

Yahudi medyasında yayınlattığı haberlerle kendilerine destek toplamaya çalışan Fethullah Gülen Cemaati ülke içerisinde bulamadığı desteği Amerika’da arıyor.

DEVLETİN GİZLİ BELGELERİNİ CIA’YE VERMİŞLERDİ
Daha önce de devletin gizli belgelerini CIA’ye servis eden cemaatin üst düzey yetkilileri şimdi de Türkiye’nin iç gündemini dışarıya farklı aksettirerek Türkiye’nin ve AK Parti’nin imajını sarsmaya çalışıyor.

CEMAAT VE CHP’DEN YAHUDİ MEDYASINA SERVİS
Wall Street Journal, Cemaat yetkililerinin kendilerine servis ettiği haberlere dayanarak hangi şehirden kaç polis memurunun tasfiye edildiğini gösteren bir Türkiye haritası yayınladı.

Konuya ilişkin haberde ana muhalefet partisi CHP milletvekillerinin de 2500’den fazla polis memurunun tasfiye edildiği şeklinde görüş bildirdikleri dile getirilirken bir nevi Amerika ve Avrupa’daki Türkiye karşıtı haberlerin kaynakları da deşifre edilmiş oldu.

 

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

wsj1

İşte terörün arkasındaki “üst akıl”

Amerikan Wall Street Journal gazetesi Kayseri patlamasından sonra alçakça bir paylaşımda bulundu. Amerikan Wall Street …

soner-enis

FETÖ’nün Hürriyet ve CHP imamı!

Soner Yalçın Sözcü gazetesinde “Cemaat’in CHP imamı” başlıklı yazısıyla CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun FETÖ bağlantısını …

ilker4

Askeri darbe iyi bir şey öyle mi İlker Bey?

CNN TÜRK’te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan’ın programına konuk olan 26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir