Anasayfa / GENEL / Cemaatin gazetesi Taraf’ın gay yazarı esrara özgürlük istedi!
yigit-karaaahmet

Cemaatin gazetesi Taraf’ın gay yazarı esrara özgürlük istedi!

MEDYAGUNDEM.COM- Cemaatin gazetesi Taraf’ta Yiğit Karaahmet isimli homoseksüel müptezel bugün yazdığı yazıyla resmen esrara özgürlük istedi.

Cemaatin gazetesi Taraf’ın sapıklık ve sapkınlıkta geldiği bu ileri boyut pes dedirtti.

Daha önce kokainden yakalanan ve tutuklanan homoseksüel Taraf yazarının ibretlik yazısına gelince…

ESRAR SANDIĞIMIZ KADAR ZARARLI DEĞİL

Biz susalım bilim konuşsun beyler, esrar, sandığımız kadar da zararlı değilmiş. Canabis bitkisinin özellikle yeme bozuklukları çekenlere, en önemlisi de kemoterapi gören kanser hastalarına faydalı olduğu yapılan son araştırmalarla ispat edildi.

YÜZDE 50’MİZ AKP’Lİ YÜZDE 50’MİZ DENETİMLİ SERBESTLİKTE

ABD’de böyleyken oradan epey uzakta üç tarafı denizlerle çevrili Asya ve Avrupa’yı birleştiren bir ülkede ise durum şu şekilde: Ülkenin yüzde 50’si oyunu AKP’ye vermişken geri kalan yüzde 50’si de denetimli serbestlikte.

Çünkü ABD polisi insanların evlerinde yasal miktarlarda esrar kullanmasını özel hayat olarak görürken, Türk polisi ise cebinde yakaladığı küçücük bir paket sigaradan dolayı herkesi AMATEM’e denetimli serbestliğe göndermekle meşgul. Kimseye zararı olmadan sigarasını alıp evinde muhabbet ederken içecek olan gogocu arkadaşımı, esrarkeş bacımı toplum zararlısı ilan ediyorlar.

GERÇEK BAĞIMLILAR TEDAVİ OLAMIYOR

İşte bu yüzden memleketin uyuşturucu tedavi merkezleri ağzına kadar insanla dolu. Peki, tedavi merkezleri gereksiz yere ve üstelik hiç de bir sonuca ulaşmadan tıka basa insanla dolarken, gerçekten tedaviye ihtiyacı olan uyuşturucu bağımlıları ne olacak? Bunu hiç düşündük mü? Minik bir paket esrardan neredeyse bir vatan haini yaratılırken gerçekten bu işten kurtulmak isteyen insanın ciddi bir tedavi görmesi nasıl sağlanacak?

DÖNEN PARA İLE DIŞ BORÇ KAPANIR

Artık biraz büyüyün bence. Bir paket esrarla, eroini aynı şey olarak görmek yaşadığımız dönemde biraz Viktoryen dönem gibi duruyor. Üstelik vergilendirilemeyen, ne kadar para transferinin bilinemediği bir sektörden bahsediyoruz. Esrarkeşleri denetim altına almaya çalışacaklarına bu parayı denetleseler daha güzel olmaz mı? Türkiye’nin dış borcunun ödenebileceği bir miktardan bahsediyoruz. Hadi dış borçları ödemedik diyelim, kabinede yeteri kadar götürememiş pek çok bakan oğlu var. Neden onların boynu bükük kalsın, neden diğer küçük Barış’lar ağlasın?

LİCE NEDEN AMSTERDAM OLMASIN?

Esrar serbest kalırsa olacakları biraz daha genişletelim. Neden Diyarbakır’ın Lice ilçesi bir Amsterdam olmasın? Neden Bitlis’ten bir Kaliforniya yaratmayalım?

HÜRRİYET’İN ESRAR EDİTÖRÜ KİM OLACAK?

ABD’deki esrar satışının yasallaşmasıyla yepyeni meslek kolları doğdu. Mesela Denver Post, bir adet marihuana editörünü işe aldı. Aynı şey Türk medyası için de güzel olmaz mı?

AYŞE ARMAN HACIHÜSREV’DE ESRAR SATIP DİZİ YAZI YAPSIN

Ertuğrul Özkök ilk cıgaralığını içtiğinde o eski çakma Paris komünü günlerini hatırlayıp, aryalar dinleyerek ‘Aşk, genç erkek bedeni ve otun buğulu dumanı’ adlı bir makale yazacak mı?

MEDYAGUNDEM

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

kiraz

Yine Anadolu Adliyesi yine skandal karar

İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde 31 Mart 2015 günü DHKP-C’li teröristlerce hain bir şekilde şehit edilen Cumhuriyet …

taraf

FETÖ paçavrasının sahibi için yakalama kararı

FETÖ tetikçisi Taraf’ın imtiyaz sahibi Başar Arslan hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Yapılan incelemede ise Arslan’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir