Anasayfa / GENEL / “Cemaat şebeleği” Ahmet Hakan’a Rasim Ozan’dan bomba mesaj!
rasim-ahc3

“Cemaat şebeleği” Ahmet Hakan’a Rasim Ozan’dan bomba mesaj!

MEDYAGUNDEM.COM- Son dönemde “cemaat şebeleği” haline gelen Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, tıpkı Samanyolu TV’deki “Karanlık Kurul” dizisi gibi Rasim Ozan Kütahyalı’ya kafayı taktı. Her gün Kütahyalı yazmazsa sanırıs “abileri”nden fırça yiyecek!

Ahmet Hakan yazdıkça da Rasim Ozan Kütahyalı “Muhatabım ezik köleleler değil sahipleri” mesajı veriyor, “cemaat şebeleği” Hürriyet yazarı daha da çıldırıyor.

Dün Rasim Ozan Kütahyalı’nın cemaatin bankasından kredi aldığını iddia eden Ahmet Hakan’a Rasim Ozan’dan Twitter’da bomba mesaj geldi.

Kütahyalı Ahmet Hakan’ı muhatap almadığını şöyle duyurdu:

rasim-ahc1

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

3 Yorumlar

  1. bu ne demek şimdi.Ahmet Hakan (güya) zenci kölelerin arasından mı çıktı?.Beyazlara kölelik yapan bir zenci (gibi) mi o?Bu zımmen Ahmet Hakan’ın içinden çıktığı mütedeyyin kesime hakarettir.bunu yazan Kütahyalı’yı anlayabiliyorum dindarları sevmemesi normal onun ama bu sayfanın da gerçek kimliğini mi ortaya çıkarıyor O’na verilen bu destek? Acaba?

  2. rasim ozan burada beyaz türk vurgusu yapmış ve tam 12’den vurmuştur bu ülke zaten ne çektiyse kürt asıllı türk milliyetçilerinden müslüman gibi görünüp nişantaşı semalarında islam-ı aleme şuh kahkahalar eşliğinde iftiralar atanlardan çekti.

    medya baronları konuş dediği kadar konuşanlar bunlar.

  3. Cerkezlerde iki tur sinif vardir bir kole ticareti yapan efendiler bir de koleler. Hatta kolelikte kalan bazi cerkezler genellikle ana tarafini dillendirirlerki, kolelikleri aciga cikmasin..Cerkez Koylerinde Cerkezler arasi kavga cikarsa genellikle kole olmayan cerkez kole olan cerkeze kole diye hakaret eder. Gerci modern zamanda artik bu kalkmis Tha denilen tanrilari bunlari bir araya getirmis ve 1800 yillardan baslayan saraya sizmalari 1924 te kemalist rejimde en kritik mevzileri ele gecirmesiyle devam etmistir hatta bugun kizginliklari ingiliz Ajani kuscubasi esref ten balayan ve gunumuze kadar devam eden saltanatlarini yitirdikleri MIT dairesi icindir. Cerkezler sadece Turk Istihbaratinda degil, Urdun, Suudi arabistan, Suriye ve Israil de de inanilmaz gucleri vardir. Netice-i kelam bugun the cemaat dedigimiz Selaniko-Adige-Abhaz dayanismasi ve ulkeyi gercek sahibleri olan Turklere kaptirmama savasidir. Zaman-Sozcu-Taraf gibi kadrolara bain selaniko-adige dayanismasidir lakin bu kadrolar Musluman kimlikli Safarad ve ortodoks kadrolaridir. Sozcunun sahibi kim arastirin ne demek istedigimi anlarsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir