Anasayfa / ANALİZ / Cemaat medyasında Zekeriya Öz paniği!
zekeriya-t24

Cemaat medyasında Zekeriya Öz paniği!

MEDYAGUNDEM.COM- Bunu da gördük… Cemaat medyası artık kendini iyice aştı… Savcı Zekeriya Öztürk’ü “kurtarmak” için şimdi de ilginç yöntemlerle gazetecilik yapılmaya başlandı.

“Dişi top sakal” lakaplı muhabir Arzu Yıldız, cemaatin hülle internet sitelerinden sol liberal görünümlü t24 sitesinde “mizahlık” bir Zekeriya Öz haberi yaptı.

T24 haberinde, “’77 bin liralık tatil masrafını Ali Ağaoğlu ödedi’ iddialarına dair Zekeriya Öz’ün ‘Bana ait olduğu belirtilen faturadaki bilgiler ve kredi kartı numarası tarafıma ait değil’ dediği öğrenildi” denildi.

Haberde Zekeriya Öz’ün direk açıklaması yerine, “Öz’ün yakın çevresine ve kendisine konuya dair sorular yönelten yargı mensuplarına ‘Bu çirkin iftiraları ortaya atanlar, iddialarını ispatlayamazsa istifa etsinler. İspatlarlarsa ben istifa ederim’ dediği öğrenildi.” gibi sosyal medyada alay konusu olan bir ifade kullanıldı.

toygun-atilla-zekeriya

Ortada Zekeriya Öz’ün yaptığı direk bir açıklama yokken, t24’ün haberine Zaman gazetesinin internet sitesi atladı. Sanki Zekeriya Öz demeç vermiş gibi “Öz meydan okudu” denilerek t24 üzerinden başlatılan Zekeriya Öz’ü aklama operasyonu cemaat medyası tarafından köpürtüldü. Ortada çarşaf çarşaf belgeler varken hemen o haberler “yalan” ilan edilerek, operasyon gazeteciliği devreye sokuldu.

MEDYAGUNDEM

tetikci2

FETÖ tetikçisi provokatörlere dikkat

FETÖ’nün yayın organı haline gelen Cumhuriyet Gazetesi başta olmak üzere diğer tetikçi siteler t24 ve …

adiloksuz2

O FETÖ’cü alçağın girdiği in bulundu mu?

FETÖ’nün karakutusu Adil Öksüz’le ilgili çok kritik bir bilgiye ulaşıldı. Öksüz’ün Batum’da Zekeriya Öz’le birlikte …

doganakin

Şu FETÖ tetikçisine kim hesap soracak?

Yeni Akit yazarı Ali Karahasanoğlu’nun “Doğan Akın ve t24 suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle: Paralelin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir