Anasayfa / GENEL / Cemaat medyası artık Baasçı gazetelerle aynı çizgide!
bugun-baas

Cemaat medyası artık Baasçı gazetelerle aynı çizgide!

Gülen grubuna yakınlığıyla bilinen Bugün, emekli monşerler üzerinden hükümetin Aydınlık, Yurt, Cumhuriyet ve Sözcü gibi Baasçı gazetelerle aynı çizgide davranıp Suriye politikasını eleştirdi.

Gülen grubuna yakınlığıyla bilinen Bugün gazetesi, dershane tartışmaları sonrası muhalif yayın politikasında kendisini aştı.

Dershanelerin dönüştürülmesi konusunda sert bir muhalefet yürüten Bugün, artık tamamen muhalif bir gazeteye döndü. Her gün olumsuz ve manipülatif haberleri birinci sayfasına taşıyan gazete bugün de emekli monşerlerin hazırladığı Suriye ile ilgili raporu manşetine taşıdı.

Gazete, Yalım Eralp, Sönmez Köksal, Ümit Pamir ve Şadi Ergüvenç’in hazırladığı ve Türkiye’nin Suriye politikasını eleştiren raporuna yer verdi. Rapora göre Türkiye’nin hesap hatası sebebiyle yalnızlığa itilebileceği vurgulandı.

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

askeri

Türkiye 5 Temmuz’dan sonra harekete geçiyor

Bir yandın Irak ve Suriye’deki terör olayları diğer yandan Katar üzerinden Ankara’ya yönelik planlar… Türkiye …

idlib1

Türkiye İdlib’de ABD’ye izin yok!

Rusya, Suriye’de oluşturulacak güvenli bölgelerin ABD uçaklarına kapalı olacağını duyurdu. Kazakistan’ın başkenti Astana’da yapılan Suriye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir