Anasayfa / GENEL / Cemaat kanalında cemaati eleştirdi diye linç edildi
hayko1

Cemaat kanalında cemaati eleştirdi diye linç edildi

Gazeteci yazar Hayko Bağdat, Bugün TV’de yayınlanan Özgür İfade programında 14 Aralık operasyonuna ilişkin değerlendirmeleri, cemaat mensuplarını ayağa kaldırdı.


Hayko Bağdat’ın yapılan operasyonu Ergenekon ve Balyoz operasyonlarıyla karşılaştırarak, operasyonlarda yer aldığı iddia edilen Cemaat’e mensup savcı, hakim ve polisleri eleştirmesi, Cemaat çevresinde tepkilere neden oldu.

“ADALET ADINA BİLDİĞİM NE VARSA SÖYLERİM”
Yönetim tarafından programı bırakması yönünde baskı gördüğü öne sürülen Hayko Bağdat, tepkilerle ilgili Twitter hesabından şu paylaşımda bulundu:

“Bugün TV, CNN Türk, IMC TV faketmez. Adalet adına, hak adına bildiğim ne varsa söylüyorum. Söylemesem de olur ama. Eğer gelen eleştiriler programda rahatsızlık verdiğimi anlatıyorsa, yapmam program olur biter. Asla yönetimden bir şey söylenmedi, ama taban çok twit atmış.”

hayko

 

MEDYAGUNDEM

can1

Vatan hainlerinin Almanya’daki sefil halleri!

Daha rahat şekilde Türkiye düşmanlığı yapabilmek için Alman sponsorluğunda Berlin’de site kuran Can Dündar ve …

can1

Vatan hainlerine sığındıkları Almandan it muamelesi!

Türkiye aleyhinde faaliyetler için Almanya’da Can Dündar’a kurdurulan haber sitesinde, hainlik yapmak için kaçıp gidenleri …

hayko1

FETÖ’nün itinden Erdoğan’a hakaret

FETÖ’nün tasmalı tetikçisi Hayko Bağdat Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etti. Hayko Bağdat …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir