Anasayfa / ANALİZ / Cemaat bu utanç da sana yeter; vatan hainleri için ilk kez sokağa çıktılar!
sokak2

Cemaat bu utanç da sana yeter; vatan hainleri için ilk kez sokağa çıktılar!

MEDYAGUNDEM.COM- Bugünleri de gördük, 28 Şubat zulmünde üyelerine başörtülerini bile çıkarttıran, Müslümanlar zulüm altında inim inim inlerken, kıllarını bile kıpırdatmayan, Gazze’de Müslüman soykırımı  yaşanırken, Suriye’de binlerce masum insan katledilirken, Myanmar’da zulüm sürerken zerre kadar oralı bile olmayan Gülen örgütü tarihinde ilk kez sokağa çıktı.

Sadece kendi menfaatleri için var olan, dini, ülkeyi, milleti sadece kendi çıkarlarının odağından gören Gülen örgütü yine kendi menfaati için sokakta gösteri yaptı.

Çağlayan Adliye Sarayı’nda mahkemeye çıkan paralel polisler için sokak eylemi yapan Gülen örgütü, ilk kez marjinal bir örgüt görüntüsü de verdi.

Ve ne hazindir ki, o cemaatin başörtülü kadınları bugüne kadar başörtüsü zulmü için sokakta görünmezken,  tape, şantaj, montaj, vatana ihanetten tutuklanan paralel çete polisleri için gösteri yaptılar. Tarihe de utanç verici bir  görüntüyle geçtiler.

sokak1

MEDYAGUNDEM

kemal

KK bakın hangi zamanlarda sokağa çağırıyor?

sokak2

Avrupa’daki polis şiddetinden çok kaygılıyız absjglggfd!

Hollanda’da Feyenoord’un, Excelsior’a yenilerek şampiyonluğu son haftaya bırakmasının ardından polisler ile taraftarlar birbirine girdi. Hollanda …

kk2

CHP sokakları karıştırma kararı verdi!

YSK’ya referandumun iptali için yaptığı başvuru reddedilince Danıştay’a giden CHP’de olağanüstü hal başladı. Kapalı toplanan …

3 Yorumlar

  1. Biz başörtüsü için kapılarda bekletilirken örgütün başörtülü azınlıkları biz güçlenip Bi yerlere gelip öyle mücadele edeceğiz diye başlarını ilk açanlar olarak bize zarar veriyorlardı..meğerse devletin içine sızıp illegal devlet kurmakmış amaçları..Allah onları kahretsin basbelası karaktersiz yumuşakçalar

  2. Kalabalik cok gorunsun diye bir de balik gozu lensle cekmisler fotografi dangalaklar, millet yemiyor artik bu numaralari.

  3. Hüseyin Doğan

    Kılık kıyafetlerine baktınız,mı.Kadın erkek hepsi marka takılmmış.devletin paralarını çala çala geldikleri yerlere bakarmısınız bir de utanmadan haram yemedik diyorlar,daha ne yiyeceksiniz ulan. fakir fukaranın ödediği vergilerle Vakkodan ,Beymenden takılıp milletin anasına sövüyorsunuz.Eğer bu hükümet sizden bu fakir fukaradan çalıp yediğiniz paraların hesabını sormazsa Millet fitil fitil soracak.sizi paralelci savcılarınızda kurtaramayacak.bakalım bu memleketin paralarını hem yiyip hem de ülkeyi ABDve ,iSRAİL mandası yapmaya çalışacaksınız öylemi.hemde kahraman polis ayağına yatacaksınız öylemi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir