Anasayfa / GENEL / ‘Çapulcu’nun hisseleri çakıldı!
capulcu-boyner

‘Çapulcu’nun hisseleri çakıldı!

Başbakan Erdoğan’ın dün Ankara’da yaptığı konuşmada Boyner Grubunu hedef alan açıklamalar yapması yatırımcıları da tedirgin etti. Boyner’in hisseleri çakıldı…

“Ne sağcıyım, ne solcu, çağulcuyum çapulcu” pankartıyla Gezi Parkı eylemcilerine destek veren Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, Başbakan Erdoğan’ın tepkisine neden oldu. Erdoğan’ın dün Ankara’da yaptığı konuşmada Boyner’i hedef alan açıklamalarda bulunması yatırımcıları da tedirgin etti.

Erdoğan’ın, “Şimdi bakıyorum bir tanesi çıkmış, ‘ne sağcıyım, ne solcu çapulcuyum çapulcu’ diyor. Hayırlı olsun. Sevgili kardeşlerim, sakın bu çapulcuları da ihya etmeyin ha. Bunları ihya etmeyin. Biliyorsunuz bunlar yıllarca bu milletin sırtından geçindiler. Ne demek istediğimi anlıyorsunuz değil mi? Dolaysıyla bu millete hakaret edenlere haddini bildirmek bu milletin görevidir. Hem de demokratik şartlar içerisinde” açıklaması şirket hisselerini dağıttı.

Sabah 09.35’te açılan seansın sonunda Borsa İstanbul, 1.70 oranında değer kaybederken, Boyner Grubu’nun hisseleri yüzde 3.8 oranında düştü. Altınyıldız hisseleri yüzde 4.4 oranında erirken, Boyner Büyük Mağazacılık hisseleri 3.3 değer yitirdi.

MEDYAGUNDEM

not

Finansal terör tutmadı; borsa uçtu

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,47 artışla 25 ayın kapanış zirvesi olan 91.044,99 …

dogan4

Ocağın batsın Aydın Doğan!

Dünkü yüzde 12’lik kaybın ardından Doğan Holding hisseleri bugün de yüzde 6 düştü. Doğan günün …

dogan-grubu

Doğan hisseleri tepetaklak

‘Karargâh rahatsız’ haberi hakkında soruşturma başlatılmasının ardından hem Hürriyet hem de Doğan Holding hisseleri geriledi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir