Anasayfa / GENEL / Çakma Ahmet Kaya birinci oldu!
oses-turkiye

Çakma Ahmet Kaya birinci oldu!

O Ses Türkiye yarışmasının finali dün geceye damgasını vurdu. Twitter’da en çok konuşulan konuşulanlar arasına girmeyi başaran O Ses Türkiye’nin birincisi Ahmet Kaya şarkılarıyla herkesin beğenisi toplayan Mustafa Sandal’ın yarışmacısı Mustafa Bozkurt oldu.

SON DÖRDE KALAN İSİMLER

Ancak SMS rekoru kırsa da en çok konuşulanlar arasında girse de yarışmanın finali skandallara sahne oldu, zira ses yarışması olarak başlayan yarışma taklit yarışmasına döndü. İşte son dörde kalan isimler: Ahmet Kaya çakması Mustafa Bozkurt, dişi Halil Sezai Ayda, Barış Akarsu-Kıraç karışımı Onur ve Junior Tarkan Berkay..

ÇAKMA AHMET KAYA

Ahmet Kaya şarkılarıyla finale kadar gelmeyi başaran Mustafa Bozkurt yine onun sayesinde birinciliği elde etti. Adeta bir Ahmet Kaya sömürüsüne dönüşen yarışmada, Kaya’nın söylenmedik şarkısı kalmadı. Mustafa Bozkurt Kaya’ya olan benzerliği ve onun yıllar geçse de duygusu kaybolmayan şarkıları sayesinde birinciliği elde etti. Nitekim gecenin sonunda kendisi de ödülünü Ahmet Kaya’ya ithaf etti.

DİŞİ HALİL SEZAİ

Halil Sezai’nin “İsyan” şarkısı sayesinde yarışmada kendini göstermeyi başaran ve gecenin en çok konuşulan, birinciliğe en yakın adayı olarak gösterilen Ayda da yarışmanın Halil Sezai’siydi. Sesi ve sempatik tavırlarıyla beğeni toplayan Ayda, Halil Sezai’nin İsyan’ı dışında söylediği her şarkıda detone oldu, hatalar yaptı, belki de bu nedenle birinciliği Mustafa Bozkurt’a kaptırdı.

SES GÜZEL AMA ÖZGÜNLÜK YOK

Barış Akarsu’ya benzerliğiyle dikkat çeken Onur ise finalde söylediği şarkılarda hem Kıraç’ı hem Cem Karaca’yı hem de Barış Akarsu’yu anımsattı. Sesi ve kıyafetleri beğeni toplasa da Türk halkı bu kadar özgünlükten uzak birini son ikiye taşımak istemedi. Berkay’ın Tarkan’ın gençliğine benzer halleri dikkatlerden kaçmadı.

MEDYAGUNDEM

acun1

O ses FETÖ!

Acun Ilıcalı’nın yarışma programları adeta FETÖ’cülerin PR merkezi haline gelmiş. TV 8 ekranlarında yayınlanan O …

sabah

Şoke eden Gülen örgütü evi itirafları!

Gülenciler’in okul ve yurtlarında kalan Mustafa Bozkurt çalınan sorularla kadrolaşmanın ayrıntılarını anlattı. “Gülen’in ‘Mehdi vasıflarını …

karadayi-reyting1

Reytingte yine kıran kırana savaş vardı!

MEDYAGÜNDEM- 19 Kasım Pazartesi gününe ait programların izlenme oranları belli oldu. Star TV’deki O Ses …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir