Anasayfa / GENEL / Bunu da yaptılar! ZAMAN yazarından Başbakan Erdoğan’a çirkin hakaret!
mahmut-cebi

Bunu da yaptılar! ZAMAN yazarından Başbakan Erdoğan’a çirkin hakaret!

MEDYAGUNDEM.COM- Cemaat medyasının yalan ve kara propagandadan sonra geldiği seviye pes dedirtti. Zaman yazarı Mahmut Cebi, Twitter’da Başbakan Erdoğan’a “satılmış” imasıyla hakaret etti.

Gece boyunca Cebi’ye tepki yağdı, Zaman yazarının sabah ilk işi o twitini silmek oldu.

İşte cemaat gazetecilerinin geldiği seviye ve verilen tepkiler:

cebi-tweet

cebi-tepki3

cebi-tepki2

cebi-tepki1

cebi-tepki

MEDYAGUNDEM

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

feto-medya

FETÖ’nün terörist yazarlarına müebbet

Zaman yazarları hakkında 3’er kez ağırlaştırılmış hapis cezası istendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü …

zaman1

FETÖ’nün ilk darbe mesajı

Zaman gazetesi iddianamesinde darbe mesajının FETÖ tabanına 2013’te Gezici ve polisin bir arada gösterildiği afişle …

12 Yorumlar

 1. Cemaatin Başbakan Erdoğan’a karşı provokasyonları durdurulmalıdır. Yoksa cemaat, hükümetin başına çok iş açacak. Doğan Grubuna gücü yeten hükümetin cemaat medyasına mı gücü yetmiyor? Karşımızda açıktan savaş ilan eden bir cemaat var.

 2. Satılmış senin baban Götlek!

 3. Çebiş sen güdenler sorsana, adam satmayı ülke satmayı onlar bu işin uzmanı oldukları için üstadlarından eğitimlisin herhalde

 4. Bir insanda şeref haysiyet yoksa seviyeyi indirdiği gibi donunu da indirir.

 5. Bakın bakın bunlar Dershanelerin kapatılmasına karşı gelenlere iyi bakın, çocuklarımıza bu ahlaksızlar güya eğitim veriyorlar, verdiriyorlar. Sizlerin verdiği eğitimin nasıl bir eğitim olduğunu böylece öğrenmiş olduk. Kin kusarken maskelerin arkasındaki suratlarına, sıfatlarına iyi bakalım.

 6. Sizler insanmısınız? Bu ülkenin altını oyup, çıkıp Müslümanım diye sokaklara, gazete vitrinlerine çıkıp ülkesinin Başbakanına hakaret eden çakallar!

 7. Müslüman’ım diye geçinen psikolojik travma içindeki sözüm ona gazeteci bozuntusunu zevk türüne türevine bakın. Sapıklık parayla değil ya, gizledikleri psikolojilerini bu tip vakalarla ortaya çıkması dershanelerine gönderdikleri öğrenci velileri içinde bir noktada örnek oluşturmuştur

 8. Satılmış Çebiş, kaç para?

 9. gülen hocanın islamın birleştiriciliğini şu günlerde gündeme getirmesini ve cemaat adına fitne çıkaranlara dur demesini bekliyoruz.hatalarınızı görmezden gelmemizin tek sebebi vardır Müslüman olmanız.ama yeter artık kendinize gelin ve fesatlık çıkarıp fitne yapmayın.islam kaygısı olanlarda sözlerine dikkat etsin lütfen..

 10. bugün kaldığımız yurtta bir sohbet abisi geldi içini akp ile rahatlatp biize beddua ettirdiler bunu nasıl duyura biliriz .

 11. Bir beddua çıktı gidiyor.Eyyy müslüman geçinen kendisini aldatan gafil.Bedduan sana lanet olarak dönecek göreceksin..sen kimlerle yatıp kalkıyorsun ..kime beddua ediyorsun .Bu ülke şehitlerin nidalarıyla ve kanlarıyla var oldu ..Yüce allah zalime yol vermez..fırsat asla ,mutlaka sonunda sen hüsran olacaksın..sahte gözyaşlarınla ,düşüp kalktığın islam düşmanlarınla çok feci yok olacaksın ..hem bu dünyada hemde o bür dünyada…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir