Anasayfa / GENEL / Bulut THY’ye yönelik kirli oyunu deşifre etti
bulut-thy

Bulut THY’ye yönelik kirli oyunu deşifre etti

MEDYAGÜNDEM- 24 haber kanalı genel yayın yönetmeni Yiğit Bulut, bu sabah Seda Selek’in sunduğu Günün Manşeti programında, Türk Hava Yolları’na yönelik bir itibarsızlaştırma kampanyası yürütüldüğünü açıklayarak, “Alman sermayeli Türk basınının daha önce gördüğümüz kirli oyunu” sözleriyle de çok sert biçimde Doğan grubuna vurdu.

Kıyafet ve içki yasağı tartışmalarıyla asıl “kirli operasyona” dikkat çeken Bulut, “Ne dedi Lufthansa, Merkel ağzından kaçırdı, ‘THY ile işbirliği yapalım, yoksa gidişatımız iyi değil.’ Bakın THY Lufthansa’yı yapılan projeksiyonlara göre 5 ila 100 yıl içinde Avrupa’da bitirecek konuma geliyor. Böyle giderse dünyada iki büyük hava yolu şirketi kalacak. Bunlarda bir tanesi THY. Lufthansa’nın bu çekincesi, Merkel’in ağzından kaçırması, arkasından gelen süreç ve Alman sermayeli Türk basının THY’yi itibarsızlaştırmaya çalışması, daha önce gördüğümüz pis oyunun tekrarıdır. Alman sermayeli basının köşe yazarları tarafından yapılıyor bu. Lufthansa’nın muhtemel rakibini bitirme, linç etme kampanyası bilerek belli merkezlerden yürütülüyor.” dedi.

İçki yasağı ile ilgili olarak da Bulut, “Air France’ın iç hatlarından içki var mı, Kanada’da var mı, o köşe yazarlarına soruyorum. Bre cahiller” diyerek seslendi.

İşte Bulut’un bombaları:

medyagundem.com

 

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

thy

THY’den müthiş bir formül daha

Türk Hava Yolları’nın (THY) ücretsiz konaklama hizmeti ‘Stopover’ (duraklama) projesi hayata geçti. İlk olarak Pakistan …

husnu8

Bu gerizekalıya verdiğimiz maaş haram olsun

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut CHP milletvekili Hüsnü Bozkurt’un referandum için söylediği …

1 Yorum yapıldı

  1. medyagundemi;, puan kaybediyorsun surekli YB haberleri yaparak, farkina varsan.. ben de gidicem yakinda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir