Anasayfa / GENEL / Bulut Özışık’ı hapse mi yollatacak?
yigit-hadi-dava1

Bulut Özışık’ı hapse mi yollatacak?

MEDYAGÜNDEM- Gazeteci Yiğit Bulut, kendisiyle ilgili sistemli karalama kampanyası yürüten İnternet Medyası Derneği Başkanı Hadi Özışık’ın yakasını bırakmıyor.

Bulut bugün Hadi Özışık’la ilgili 6 avukatıyla birlikte 3 ayrı suç duyurusunda bulundu.

Özışık’ın sahibi olduğu gazeteciler.com sitesinde aleyhinde yazılan bazı haberler nedeniyle suç duyurusunda bulunan Yiğit Bulut, bir de aynı sitenin yazarı Levent Gültekin  için de suç duyurusunda bulundu. Gültekin TV Net’te katıldığı bir programda Yiğit Bulut aleyhinde yorumlar yapmış, o haber de gazeteciler.com sitesinde manşete çekilmişti.

Bulut Hadi Özışık’la birlikte sitesinin yazarı Levent Gületekin’i de affetmedi.

Bulut’un suç duyurusu Hadi Özışık için hapis yolu mu  sorusunu da akla getirdi.

Çünkü geçtiğimiz mart ayında Bulut’un Hadi Özışık aleyhinde açtığı ceza davası sonuçlanmış,  Özışık, Yiğit Bulut’a hakaret suçundan, İstanbul 39. Asliye Ceza Mahkemesi’nin kararıyla 1860 TL adli para cezasına çarptırıldı.

Mahkeme Özışık’ı 5 yıl denetim süresine tabi tutmaya da karar vermişti. Özışık 5 yıl içinde aynı suçu işlediği takdirde, para cezasıyla yırtması mümkün olmayacak, hapsi boylayacak.

Bulut’un son suç duyurusuyla birlikte muhtemel bir davanın özışk alyhşme sonuçlanması aynı zamanda hapis yolu anlamına da gelecek.

Bakalım Bulut’un intikamı Özışık’a hapis yolunu açacak mı?

medyagundem.com 

İnternet Medyası Derneği Başkanı'na şok ceza!

MEDYAGUNDEM

levent

Küfürbaz müptezele hapis şoku

Levent Gültekin’e bir internet sitesinde yayınlanan videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle 4 …

levent7

Hürriyet hep mi böyle ikiyüzlüleri sever?

FETÖ paçavrası Cumhuriyet’in attığı “İlk FETÖ iddianamesini hazırlayan Başsavcı Mustafa Alper’i kamyon biçti” başlığını gerçek …

husnu8

Bu gerizekalıya verdiğimiz maaş haram olsun

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut CHP milletvekili Hüsnü Bozkurt’un referandum için söylediği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir