Anasayfa / ANALİZ / Bu manşeti atan adam hilafsız siyonist köpeğidir!
radikal-israil3

Bu manşeti atan adam hilafsız siyonist köpeğidir!

MEDYAGUNDEM.COM- Katil ve terörist devlet İsrail, Hitler’e özenip Filistin’de soykırım yaparken, Müslümanları kadın, çocuk, yaşlı demeden katlederken, içimizdeki siyonist beslemesi basın çıkar işte şu aşağıdaki manşeti atar:

radikal-israil1

Filistin’de haftalardır katliam yapan, binlerce Müslümanı öldüren İsrail, Aydın Doğan’ın paralel yayın yönetmeni Eyüp Can’ın başında olduğu Radikal internet sitesinde böyle “masummuş” gibi gösterildi. Filistin’i zerre kadar umursamayan Radikal’in İsrail için ağlaması Doğan medyasındaki “siyonist beslemeliği”nin de göstergesi.

“İsrail saldırı altında” diye manşet atan Radikal, “siyonist köpekliği”ni resmen aştı.

Siyonistin taşeronu Gülen örgütünün elemanı Eyüp Can’ın yönettiği gazeteden de sanırız “İsrail aşkı”ndan başka birşey beklenmezdi.

Kahrolasıca ruhlarındaki “siyonist köpekliği” her defasında böyle tezahür ediyor.

MEDYAGUNDEM

karadavi

Kudüs ümmetin davasıdır

İsrail’in Kudüs’te yaptığı, terör olayları sırasında 3 Filistinli şehit oldu, İslam coğrafyası bu zulme son …

israil

İşgalci İsrail’den alçak müdahale

Kudüs’te cuma namazı sonrası yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Filistinli sayısı üçe çıktı. İsrail güçlerinin, işgal …

tepki

Türkiye Mescid-i Aksa için ayakta

Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa’nın İsrail tarafından ibadete kapatılmasına yurt genelinde gösteriler ve basın açıklamalarıyla …

2 Yorumlar

  1. İ... Eyüp Can ve Cemaatini İyi Tanıyın

    Eyüp sen tam bir PİÇ’sin! P…oğlu p…! Lan şe…İhsan Güven öldürülmeden önce nasıl bir tezgah içerisinde olduğunu yazsana o… çocuğu! Sana bu yazıyı yazdıranında, bu imkanı tanıyanında ta… çakıyım. İ…, t…, erkeğin o…su! Lan ş… siz busunuz işte! Hadi şimdide inkar edinsene! Siyonist köpekliğiniz tescillendi mi? Hadi inkar edin, işte tabanınıza anlatmak istediğimiz tam buydu işte! Eyyyy Cemaaat gönül verdiğiniz köpekler işte bunlar bunlar! İyi bakın! Suçüstü oldular. Bu Siyonist p…köpekleri iyi tanıyın! Had İnkara! Yapmadık etmedik deyinsene şerefsizler.

    Yorum listesini kaydırmak için çabalayan Cemaatin Köpekleri okuyan okudu, çabalarınızı gülerek izliyoruz.

  2. Paralel kopekler sadece sahibi israil iti isterse havlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir