Anasayfa / GENEL / Bu kavganın altında kalırsın Aydın Doğan!
cem-dogan

Bu kavganın altında kalırsın Aydın Doğan!

24 TV’de yayınlanan Günün Manşeti programında Ersoy Dede ve Cem Küçük, Hürriyet’in ‘Havuz medyasının üçlü çetesi’ haberine sert sözlerle tepki gösterdi.


24 TV’de Günün Manşeti programında Ersoy Dede ve STAR gazetesi yazarı Cem Küçük, Hürriyet’in ‘Havuz medyasının üçlü çetesi” haberi üzerinden Aydın Doğan’a sert sözlerle cevap verdi.

STAR’DA OLSA DEMEDİK LAF BIRAKMAZLAR

Ersoy Dede şöyle konuştu:

“Sen nasıl buraya vardın. Şu tip yayınların %1’i Star’da, orada burada çıksa demedik laf bırakmazlar. Fakat ‘kumarcı yeğen’ ile BMC arasında sıkışmış alçakça haince bir iftirayı sen kendin konvansiyonel medya gerisinde, kendini medya diye yutturan Hürriyet gazetesinde saygın bir işadamına iftirada bulunuyorsun”

TAŞERON DOĞAN GRUBU

Cem Küçük, Hürriyet’in manşetine taşıdığı yalan ve iftira haberle ilgili olarak, “Asıl burada başka bir mesela daha var. Ethem Sancak’ı hedefe koymalarının bir nedeni var. Savunma sanayisinde rakip bir yapının taşeronudur Doğan Grubu. Bu kavga patlarsa Doğan Grubu bu kavgayı daha da büyültelim derse bu kavganın çok ciddi altında kalırlar ve çok ağır bir bedel öderler. Aykut Erdoğdu, CHP vekili, DHKPC terör örgütü değildir demedi mi? dedi. O DHKPC’li Çağlayan adliyesinde bizm savcımızı şehit etti. Şimdi dokunulmazlığına güveniyor Aykut Erdoğdu. O dokunulmazlık kalktığı zaman başına neler geldiğini görecek hukuken” dedi.

ÜLKESİ İÇİN ÜRETENLERE İFTİRA ATIYORSUN

Küçük sözlerini şöyle sürdürdü:

“Burada kalkıpta BMC’de köprüde havalimanında ne kadar milli iş yapan varsa bunların hepsini hedefe koymuşlar. Aydın Doğan, demek ki bu CHP’li vekilleri elinde oynatıyor. Aydın Doğan, madem bu kavgayı büyütmek istiyorsun seçimler bittiği zaman 2 milyon doları nasıl bavullarla taşıyıp Hürriyet’e ait bir arazinin satışında vergi usulsüzlüğü yaptığını, onun belgesi var millete anlatırsın. Şimdi burada kalkıyorsun köprü yapan havalimanı yapan insanlara iftira atıyorsun. Hürriyet gazetesi de ‘Hilton ile ilgili gerçek budur’ diye yalan yanlış haber yapıyor.

BUNUN HESABINI VERECEKSİN

Siz gittiniz Erdoğan’a yalvardınız imar izini çıkarmaya çalıştınız. Aydın Doğan çevresine, Mustafa Sarıgül çantada keklik diyordu. Böyle bir olayda geliyorsun Hilton ile ilgili rant alanı yaratıp, 3 milyar dolar haksız yere sit alanında binlerce ağacı kesmek istiyorsun. Orayı ranta açıp oteller yapacaksın para kazanacaksın, bu engelleniyor haklı olarak. Sonra bunla ilgili cevap veremiyorsun sonra kalkıp köprü yapan havalimanı yapan BMC’de yerli savunma sanayiyi güçlendirmek isteyen Ethem Sancak’a Serhat Albayrak ve Kalyoncu ailesine saldırıyorsun. Sen bavul olayında hissedarların parasını çaldın, vergi kaçırdın önüne gelecek bu.

KÖŞEYE SIKIŞTI

Biz Aydın Doğan’a ve onun zavallı tetikcilerine karşı zerre geri adım atmayacağız ve bütün bunların hepsine hesabını soracağız ve soruyorduz da. Aydın Doğan zor durumda terör soruşturması yedi, 28 Şubat’tan soruşturma yedi, POAŞ’tan yedi şimdi bunla ilgili de Hilton’la ilgili de geliyor, köşeye sıkıştı. Ben şimdi köşeye sıkıştım diye saçma sapan iddialarda bulunmasın. Zaten Ethem Sancak ve Kalyoncu ailesi dünyanın tazminatını alırlar.

ÜLKENİN KANINI EMDİLER

Aydın Doğan, hayatını hep tehditle şantajla, kamu malına çökerek, şirketleri gasp ederek kazanmış. Bunun hesabını verecek ve asla kaçışı olamayacak. PKK’ya yardım etmek bunlarda, terör örgütüne hamilik bunlarda, DHKPC’yi korumak bunlarda , savcıları tehdit etmek bunlarda, kamu malına çökmek bunlarda. Ülkenin kanını emdiler.

ELİNDE ZAVALLI AHMET HAKAN KALDI

İddia ediyorum 17-25 Aralık’tan sonra araştırdık yazdık seçimden sonra ne çıkarsa çıksın, o bavul olayı seni içeri sokacak. Bunlardan kaçamayacaksın. Cevap bile veremiyor köşe yazarlarına kaçıp gidiyor. Elinde devşirme zavallı Ahmet Hakan kaldı.O da sorduğumuz hiçbir soruya cevap vermiyor.”

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir