Anasayfa / GENEL / Bu kavga Demiören Grubu’nda kafa koparır!
nagehan-ruhat

Bu kavga Demiören Grubu’nda kafa koparır!

MEDYAGUNDEM.COM- Nagehan Alçı her ne kadar Kanal D ve CNN Türk çalışanı olsa da aynı zamanda bir Milliyet gazetesi yazarı. Yani patronlarından biri de Demirören ailesi…

Ama ne ilginçtir Demirören’e ait Vatan gazetesinde Nagehan Alçı’nın “ipini çeken” bir tavır gelişti. Vatan gazetesinin internet sitesinde başlayan Nagehan Alçı’ya ilişkin “İzleneme rekoru kırdı” haber ve analizlerine bugün Vatan yazarı Ruhat Mengi de yazısıyla katıldı.

Mengi bugün öyle bir yazı yazdı ki, Nagehan Alçı’ya kavgada söylenmeyecek sözler sarfetti.

Hakkında topun ağzında olduğu iddiaları konuşulan Ruhat Mengi’nin bugünkü Nagehan Alçı sataşması büyük de bir kavganın habercisi. Bakalım Mengi mi yoksa Alçı mı bu kavganın galibi?

İşte o yazı:      

İzlenmeme rekoru!

Dün internet sitelerinde haberi gören başarılı ve lakin “başardıkça programı acımasızca kesilen” tüm televizyoncular sanıyorum acı acı gülümsemekten kendilerini alamamışlardır. Kısa sürede bir TV kanalında parlatılan bir gazeteciye “reklamın ve desteğin alasıyla” yaptırılan program neredeyse “sıfır reytingle” izlenmeme konusunda bir rekor kırmış.

“İzlenme rekoru kıran”, bulunduğu kanala reklam yağdıran program ve programcılar için siyasi baskılara boyun eğen, onlara en azından “baskıya fırsat vermeyecek başka imkanlar bile aramayan” kanallar bu durumları da bozulmadan kabul etmek zorundadırlar sanıyorum. Ekranda izleyicinin sevgisini, takdirini kazanmak öyle dışarıdan parlatmayla filan olmaz, bunun için önce “sempati, içtenlik, yetenek, izleyiciye güven duygusu verebilmek yani doğru bakan yürekler-gözler” gereklidir.

O da Allah vergisidir işte, herkeste bulunmuyor. Devam etsinler yüksek reytingli başarılı gazetecileri “eleştiri yapıyor, aman birilerini kızdırmayalım” diye bekletmeye.. “Zorla güzellik” çabaları tutarsa!

MEDYAGUNDEM

ruhat3

Fetocuların Can Dündar için yaptıkları nöbet şovu da sahte çıktı!

Silivri Cezaevi önünde Can Dündar için yapılan şov yapan FETÖ militanlarının nöbet sahtekarlıkları deşifre oldu. MEDYAGUNDEM.COM- …

selo-domuz1

İşte Selo’nun domuz eti yediğinin kanıtı!

A Haber ekranlarında yayınlanan ”Birlikte Bakalım” programında Demirtaş’ın ”domuz eti” tartışmalarına Gazeteci Nagehan Alçı noktayı …

feyzioglu

“Kedi”, “kuyruğu” ile kavga etti canlı yayını terketti!

Halk TV’de Ruhat Mengi’nin sunduğu Her Açıdan programına katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir