Anasayfa / GENEL / Bu Kanal D’deki kaçıncı rezalet?
kanald-esimbilir1

Bu Kanal D’deki kaçıncı rezalet?

‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ yarışmasına katılan kadın, kocasını gaza getirmek için söylediği sözler “yuh” dedirtti. Dün akşam Kanal D’de sözde “aile programı”nda büyük bir rezalet yaşandı.

Kanal D’de yayınlanan ve İlker Ayrık’ın sunduğu eğlence programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” yine büyük bir skandala imza attı. Programa yarışmacı olarak katılan kadının, eşini “gaza getirmek” için söylediği “Beni başkasıyla düşün” sözleri, izleyenlerin büyük tepkisine neden oldu.

Berk Oktay ve Hande Kaymaz çifti, büyük ödül olan arabayı almak için lastikli kemerde yumurta toplamak için ter döktü. Yarışan eşini harekete geçirmek için “Kötü şeyler düşün. Bana sinirlen. Beni başkasıyla düşün” diyen Hande Kaymaz pes dedirtti.

DAHA ÖNCE 200 BİN TL CEZA ALMIŞTI

RTÜK, ekim ayında ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’de gerçekleştirilen ‘dansözün göğüslerine para yapıştırma’ yarışmasına 200 bin lira ceza kesmişti.

2 Eylül gecesi yayınlanan bölümü değerlendiren RTÜK, ‘Yarışmada dansöz çıkarıldığı, erkek yarışmacıların, dansözün göğüslerine ve kalçalarına eşlerinin yanında para takmaya çalıştığı ve bu programın çocukların ekran başında oldukları bir saatte yayınlandığı ‘ şeklinde şikayetler geldiğini belirleyerek bu cezanın verildiğini açıklamıştı.

MEDYAGUNDEM

bbp

Doğan medyasından FETÖ tipi BBP operasyonu

Ahmet Hakan yönetimindeki Kanal D’de, referandumda ‘Evet’ diyeceğini açıklayan Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) bu karardan …

capa2

Oyunu bozulan Aydın Doğan tescilli provokatörü sahneye sürdü

İrfan Değirmenci’yi kovan Aydın Doğan’ın “hayır” provokasyonu bozulunca Kanal D’de sabah haberleri tescilli provokatör Emin …

dogan4

Doğan medyasından sinsice ‘hayır’ propagandası

Kanal D ve Star TV’de yayımlanan dizilerde, referandum öncesi halkın tercihini ‘Hayır’ yönünde etkilemeye dönük …

1 Yorum yapıldı

  1. Başımıza gelse yerin dibine girdiğimiz, dünyayı ayağa kaldırdığımız, hatta katil bile olduğumuz olaylar bunlar. Ama bu gibi programlarda gülerek izliyoruz ve hiç tepki vermiyoruz. Yavaş yavaş alıştıra alıştıra ahlaki değerlerimiz bozuluyor ve bozuyorlar ama farkında değiliz. En üst seviyeden şikayet etmemiz lazım geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir