Anasayfa / GENEL / Bu Fetocular İslam’a da tehdit
aliunal1

Bu Fetocular İslam’a da tehdit

Daha önce “Türkiye’nin her tarafına semadan ateşler yağıyor. Zaman Gazetesi Hizmet mensuplarının ellerinde şemsiye olmuş ve o şemsiyelerle ateşlerden korunuyorlar.” gibi şemsiyeli rüyalarla Gülen örgütünü sapkınca din anlayışıyla hipnotize eden FETÖ’nün hoca kılıklı militanlarından Ali Ünal, yine skandal bir yazıya imza attı.


MEDYAGUNDEM.COM- Fetocu terör örgütü sapkın din anlayışıyla İslam’ın da esasında en büyük düşmanı. Fetullah Gülen’i “kainat imamı” olarak görüp, Peygamberimiz Hz. Muhammed’den bile üstün tutacak kadar sapkınlar. İşte o sapkın din anlayışına sahip örgütün hoca kılıklı tamamen işi örgütü hipnotize etmek olan fanatik isimlerinden Zaman yazarı Ali Ünal, bugün de sapkın yazılarından birine daha imza attı. 

Daha önce Zaman’da “Türkiye’nin her tarafına semadan ateşler yağıyor. Zaman Gazetesi Hizmet mensuplarının ellerinde şemsiye olmuş ve o şemsiyelerle ateşlerden korunuyorlar.” zırvalarla örgütü kandıran Ünal, bugün de Fetoculara “özür dileyin” demenin şirk koşmak olduğunu iddia etti.

aliunal1

ruya1

Bülent Arınç ile ilgili yazısında Ünal sapkın din anlayışını şöyle açık etti:

“Aynı Arınç, sözünü ettiği ‘hizmetler’e 17‒25 Aralık sürecinde yapılanlar karşısında sessiz kalmanın da ötesinde, bunlara destek oldu. Daha ileri gitti; Cemaat’i özür dilemeye çağırdı ve seçim bölgesi Bursa’da, AKP’den de, onun içinden çıktığı siyasî akımdan da çok daha önceden beri var olan Hizmet’e, ‘Biz varsak siz de varsınız!’ gibi, şirk kokan ve Kur’ân’ın ‘Ağızlarından çıkan ne de büyük!’ diye nitelediği türden laf edebildi.” 

Gülen örgütüne karşı çıkmayı “şirk” olarak gören bu sapık kafa, düşünün Fetullah Gülen’i de ne görüyor…

Şirk, Arapça kökenli bir kelimedir. İslam’da Allah’a ortak kılma anlamına gelir. Kur’an’a göre en önemli iman meselesi olan şirk, Allah’a ortak koşmak, bir şeye veya din bilginlerine, şahısa ilahi özellikler atfetmek, Allah adına dinde kanunlar koymak anlamına gelir. Şirk eyleminde bulunanlar müşrik olarak isimlendirilir.

Fetocular da kendilerine karşı çıkmayı “şirk” olarak görecek kadar izandan, İslam’dan uzak hatta İslam için gerçek bir tehdittir.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir