Anasayfa / GENEL / Bu alçaklığın ortağısın AYM! PKK’lı terörist Türkiye’yi tehdit ediyor Can Dündar’ın Cumhuriyet’i “uyarı” diye veriyor!
um2

Bu alçaklığın ortağısın AYM! PKK’lı terörist Türkiye’yi tehdit ediyor Can Dündar’ın Cumhuriyet’i “uyarı” diye veriyor!

Terör örgütüyle işbirliği içerisinde Türkiye’ye darbe vurmaya çalışan Can Dündar’ın Cumhuriyet’i PKK’nın sözcülüğünü yapmaya devam ediyor.


Pensivanya’dan gelen talimatla ihanet girişimini sürdüren Cumhuriyet gazetesi bölücü terör örgütlerinin propagandasını kendilerine görev haline getirdi. Fetullah Gülen tarafından Cumhuriyet’in başına getirilen Can Dündar, kendisine verilen ihanet dolu belgeleri gazetesinde yayınlayarak Türkiye’yi dünya kamuoyunda yanlış algı yaratılması için her türlü düşmanlığı yaptı.

PKK’NIN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPTI
Cumhuriyet gazetesi Türkiye’de kaos ve kargaşa yaratmak için vargücüyle saldırıya geçti. Terör örgütü PKK’nın Kandil’deki elebaşlarından Duran Kalkan’ın alçakça ifadelerle Türkiye’yi tehdit ettiği konuşmasını internet sitesinden okurlarına servis etti. Bu haberle Can Dündar’ın Cumhuriyet’inin nasıl bir ihanet içinde olduğunu bir kez daha görüldü…

İşte Cumhuriyet’in o haberi;

cum1

‘AYM ELİYLE SERBEST KALSAN DA HAİNSİN’
Cumhuriyet’in ihanet dolu haberine sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi. AYM’nin kararıyla serbest bırakılan Can Dündar için Twitter’da,” Anayasa Mahkemesi yoluyla serbest kalsan da hainsin” yorumları yapıldı…

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

can1

Teröristten talimat almışlar

MİT TIR’ları kumpası firarisi Can Dündar ile Ahmet Şık’ın Suriye’nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik eylemler yapan …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

1 Yorum yapıldı

  1. Vatan hainleriyle işbirliği yapanlar,dolayısıyla vatana ihanet edenler bedelini ödeyeceklerdir.Bu millet ve bu vatan çok hainler gördü.Hepsinin akıbeti hüsrandır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir