Anasayfa / GENEL / Boğaziçi Üniversitesi’ndeki araçtan çıkan bomba düzeneği Aydın Doğan’ın beslemesine göre “tehlikeli” değil!
emincapa2

Boğaziçi Üniversitesi’ndeki araçtan çıkan bomba düzeneği Aydın Doğan’ın beslemesine göre “tehlikeli” değil!

Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüsü otoparkında şüpheli bir aracın olduğu ihbarı üzerine polis alarma geçmişti. Araçtan bomba düzeneği çıktı.


Boğaziçi Üniversitesi’ndeki şüpheli araç ihbarın ardından kampüse çok sayıda polis sevk edilmişti.
Yapılan inceleme sonucu şüpheli araçtan bomba düzeneği çıktı. İhbar üzerine kampüs çevresine polis helikopteri yönlendirildi.

Öte yandan, Boğaziçi Üniversitesi kampüsü boşaltıldı.

AYDIN DOĞAN’IN ELEMANLARI YİNE SAHNEDE 

Boğaziçi Üniversitesi’ndeki şüpheli araçtan bomba düzeneği çıkmasına rağmen, Aydın Doğan’ın elemanı CNN Türk ekonomi yorumcusu Emin Çapa, Twitter’da bomba düzeneği için “tehlikeli bir şey yok” şeklinde skandal bir tweet attı. Bir kez daha terörle ilgili bir gelişmede yine bir Aydın Doğan elemanı kafaları bulandıran çıkış yapmış oldu.

emincapa

AKŞAM GAZETESİ’NİN SALI GÜNKÜ MANŞETİYDİ

Akşam gazetesi salı günü yayınlanan manşetinde PKK’nın Lice kırsalından gelen Sinem Oğuz isimli bombacının İstanbul Beşiktaş’ta bir eve yerleştiği, sahte ikiz plakalı Citroen marka aracın içerisine düzenekler kurulduğu haberini yayınlamıştı. Araba polis tarafından bulunmaması için Boğaziçi Üniversitesi’nin otoparkına konulduğu iddia edilmişti. Sinem Oğuz’a üniversitede çalışan R.Ü. adlı bir PKK’lı da yardımcı olduğu ileri sürülmüştü.

aksam1

ÜNİVERSİTE DOĞRULADI
Akşam’ın haberine göre, üniversiteden yapılan açıklamada araçta bomba düzeneği olduğunu Emniyet yetkilileri tarafından kendilerine iletildiği, söz konusu personelin kurumla ilişiğinin kesildiği belirtilmişti.

MEDYAGUNDEM

capa2

Oyunu bozulan Aydın Doğan tescilli provokatörü sahneye sürdü

İrfan Değirmenci’yi kovan Aydın Doğan’ın “hayır” provokasyonu bozulunca Kanal D’de sabah haberleri tescilli provokatör Emin …

bogazici4

Bir ilk; Boğaziçi’nde PKK karşıtı eylem

Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüsü’nde toplanan öğrenciler, “Üniversitede Terörist istemiyoruz” eylemi yaptı. Daha önce PKK etkinlikleri …

dede

Emin Çapa denilen imansız bunu görsün

Doların yükselişi hakkında sosyal medyada yazdıklarıyla büyük tepki çeken CNN Türk’ün ekonomi yorumcusu Emin Çapa’ya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir