Anasayfa / GENEL / Bizanslı olmanıza da şaşırmadık soysuz Fetocular!
zaman-fetih1

Bizanslı olmanıza da şaşırmadık soysuz Fetocular!

Paralel medyadan Zaman, İstanbul’un Fethi’nin 562. yıldönümü dolayısıyla Yenikapı’da yapılacak fetih kutlamalarını hazmedemedi. AK Parti’nin eski mitinglerinden bir fotoğraf servis eden paralel gazete kutlamaların AK Parti mitingi olduğu ve öğrencilerin zorla getirildiği iftirasını attı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla bugün Yenikapı’da İstanbul’un Fethi’nin 562. yıl dönümü sebebiyle kutlama programı düzenlenecek.

ZAMAN GAZETESİ: “MİTİNGE ZORLA GÖTÜRÜLÜYORLAR”

Bunu hazmedemeyen Zaman gazetesi bir manipülasyona imza atarak ilgili haberin başlığında ve girişinde kutlamayı gizledi; bunun bir AK Parti mitingi olduğunu işaret etti.

Daha da ileri giden gazete, söz konusu kutlamaya öğrencilerin zorla götürüldüğünü yazdı. Zaman bu iftira haberini, 2014 yılında Konya’da çekilen bir fotoğrafı yeni çekilmiş gibi göstererek destekledi.

zaman-fetih4

 

zaman-fetih

MEDYAGUNDEM

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

feto-medya

FETÖ’nün terörist yazarlarına müebbet

Zaman yazarları hakkında 3’er kez ağırlaştırılmış hapis cezası istendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü …

zaman1

FETÖ’nün ilk darbe mesajı

Zaman gazetesi iddianamesinde darbe mesajının FETÖ tabanına 2013’te Gezici ve polisin bir arada gösterildiği afişle …

1 Yorum yapıldı

  1. bunak fetoşun porno soslu yalan, iftira, fitne arşivinden günün anlam ve önemine uygun yazılı, görsel materyal itina ile kopyalanır, çoğaltılır, basılır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir