Anasayfa / GENEL / Bir’i görevden almış gibi yaptın yedik ama Sözcü’ye artık reklam veremezsin Ülker!
ulker-sozcu

Bir’i görevden almış gibi yaptın yedik ama Sözcü’ye artık reklam veremezsin Ülker!

Ülker kamuoyu ayağa kalktı, öğrencileri ve hocaları isyan etti, hiç tınlamadı, ama 1 Kasım’ın ardından o rektörü görevden almak zorunda kaldı. Peki ya Sözcü’ye reklam desteği ne olacak?


MEDYAGUNDEM.COM- 1 Kasım’dan önce kamuoyunun büyük tepkisine, öğrencilerinin ayaklanmasına, hocalarının istifasına rağmen, paralel örgüt medyasından transfer ettiği, özgürlükler ve demokrasi sicili bozuk, 28 Şubat darbesi destekçisi Ali Atıf Bir’i inatla mütevelli heyeti başkanı olduğu İstanbul Şehir Üniversitesi’ne rektör atayan Murat Ülker, 1 Kasım sonucuyla geri adım attı.

Gelen haberlere göre Ali Atıf Bir’i Şehir Üniversitesi rektörlüğünden alan Murat Ülker böylece tepkileri savuşturmayı planladı. Ancak iddialara göre Bir’in görevine son vermedi, üniversitede rektör yardımcısı olarak kalacak. Ülker ne şiş yansın, ne kebap hesabı bir formül uyguladı.

ulker-tweet

SÖZCÜ’YE REKLAM DESTEĞİNİ KES!

7 Haziran ve 1 Kasım öncesi yeni Türkiye’yi durdurmak için Gülen terör örgütü ile kolkola manşetlerinden sadece nefret, kin, yalan, iftira eksik olmadan dezenformasyon ve kara propaganda yapan Sözcü gazetesine reklam desteği verenlerden biri de Ülker. Sözcü gazetesinin medya yoluyla işlediği suçlarda Ülker’in de vebali var. Ülker’in sahibi olduğu Şok marketlerinin uzun zamandır Sözcü’de ilanları yayınlanıyor.

1 Kasım’dan sonra çark etmek zorunda kalmış olmalı ki Ülker, Ali Atıf Bir’e operasyon yaptı.

Şimdi Ülker’e yeni bir çağrıda bulunuyoruz, Bir’in bir önemi kalmadı, sen asıl Sözcü’ye para akıtmaktan vazgeç.

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir