Anasayfa / VİDEO / Birand’dan çırağına: ‘P..ç kurusu’
birand-enver

Birand’dan çırağına: ‘P..ç kurusu’

Kanal D Ana Haber sunucusu Mehmet Ali Birand katıldığı bir programda medyayı anlatırken CNNTürk’te 5N1K programını sunan Cüneyt Özdemir ile ilgili ilginç ifadeler kullandı.

Mehmet Ali Birand, CNNTürk’te  Enver Aysever’in sunduğu Aykırı Sorular programında Türkiye gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunurken medya dünyasında yaşananlara da değindi.

Eşinin kendi haber programını beğenmediği şeklindeki bir oyun sırasındaki sözlerine ” O zaman git Ali Kırca’yı seyret kardeşim” dediğini söyleyen Mehmet Ali Birand, Uğur Dündar ile arasında yaşananlara değinirken sektörde Uğur Dündar’ı aradığını söyledi.

Türkiye’de oy verenlerin sadakati olmadığı gibi izleyicilerin de sadakatinin olmadığını söyleyen Birand, sunduğu haberlerde hata yapmaktan çekinmediğini, televizyonun yapmacık olanları hemen tasfiye ettiğine dikkat çekti.

İşi bırakmanın bir şekilde patronun insiyatifinde olduğunu söyleyen ve ‘Ekran bırakılmaz, ekran alınır, ben hasta olurum, benim şirketim el değiştirir veya şirketim başka bir yüz aramak ister ‘ diyen  Birand yanında yetişen  ‘çıraklarından’ çok memnun olduğunu Mithat Bereket, Can Dündar, Çiğdem Anat, Cüneyt Özdemir ‘i anlattı. Birand, Özdemir’in kendisini çok kızdırdığını ifade ederken de ‘Piç kurusu’ ifadesini kullandı.

MEDYAGUNDEM

cuneyt-ekrem1

FETÖ’nün şike kumpasına operasyon işte bu yüzden Doğan medyasına uzanmalı!

Bugünkü FETÖ’ye yönelik şike kumpası operasyonunda Kanal D’nin muhabirinin de gözaltına alınanlar arasında yer aldı. Şike haberleri yapan …

cuneyt4

ABD’liye dilin dışarda yaltaklan milletini aşağıla!

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın eşi Jill Biden kendisine bir kafede “merhaba” dedi diye dünyaları …

cuneyt1

“Biden bana hi” dedi fırtınası!

Cüneyt Özdemir’in bir kafede karşılaştığı Biden’ın karısıyla karşılaşmasını heyecanla Twitter’da vermesi dillere düştü. İstanbul’a gelen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir