Anasayfa / GENEL / Bir Rasim Ozan klasiği!
rasim-ozan-fener

Bir Rasim Ozan klasiği!

Fenerbahçe ile Benfica arasında oynanan UEFA Kupası yarı final maçında Sarı-Lacivertliler, maç öncesinde “Benfica Fenerbahçe’yi tır gibi ezer” diyen Rasim Ozan Kütahyalı karizmayı fena çizdirdi.

Fenerbahçe ile Benfica arasında oynanan UEFA Kupası yarı final maçında Sarı-Lacivertli ekip sahasında ağırladığı Benfica’yı eze eze yendi. Bu galibiyet akıllara”Benfica Fenerbahçe’yi tır gibi ezer” diyen Rasim Ozan Kütahyalı’yı getirirken, sosyal medyada “Rasim Ozan kendini rezil etti” şeklinde yorumlar yapıldı.

Maçın başından beri oyununun kontrolünü elinde tutan Fenerbahçe, deyim yerindeyse ilk yarıda direkleri dövdü. Önce Sow’un kafa vuruşu ardından da Cristian’ın penaltı atışı direkten döndü. İkinci yarıda da Kuyt’un vuruşu yine direkten dönerken Sarı-Lacivertli ekip görkemli gecede adeta direklerle boğuştu.

BEKLENEN GOL 70. DAKİKADA GELDİ

Dakikalar 70. gösterdiğinde Fenerbahçe aradığı golü Egemen’in kafasından buldu. Kullanılan köşe vuruşunda Egemen topa sıfır noktasından kafa vuruşunu yaparak topu ağlara gönderdi.

Fenerbahçe ile Benfica arasındaoynanan UEFA Kupası yarı finalmaçında Sarı-Lacivertli ekipsahasında ağırladığı Benfica’yıKadıköy’de adeta futbol dersi verdi. “Benfica Fenerbahçe’yi tır gibi ezer” deyip, Fenerbahçe’nin galip gelmesi halinde FB kravatı takacağını söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı ise Fenerbahçe atkısı taktı ve sosyal medyada karizmayı çizdirdi.

 

MEDYAGUNDEM

rasim-bomba

Rasim Ozan bombanın ucunu yaktı!

MEDYAGUNDEM.COM- Günlerdir ne yazacağı bekleniyordu, beklenti büyüktü. Ona cemaatin bir güvenlik bürokratının 7 Şubat ile …

rasim-gulen

Hocaefendi şimdi Ergenekoncu zihniyetle aynı noktaya mı geldi?

MEDYAGÜNDEM- Rasim Ozan bugün Takvim’deki köşesinde Pensilvanya’ya gidip, Fethullah Gülen’le görüşen gazetecilerve onların Gülen’e mal …

reyting-fener3

Gönüllerin de reytingin de zirvesinde!

MEDYAGÜNDEM- Tüm Türkiye dün gece nefeslerini tuttu, Lizbon’da UEFA Kupası yarı final maçında Fenerbahçe’nin Benfica’yı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir