Anasayfa / GENEL / Bir Batı puştluğu; İslam’a saldırı “özgürlük” Yahudilik olunca “antisemitizm”!
berliner

Bir Batı puştluğu; İslam’a saldırı “özgürlük” Yahudilik olunca “antisemitizm”!

Berliner Zeitung isimli Alman gazetesi anti-semitik olduğu iddia edilen bir karikatür yayınlayınca ertesi gün özür diledi.


Alman Berliner Zeitung gazetesi, Paris saldırısında ölenleri andığını göstermek için Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerini yayınladı.

YAHUDİ SOYKIRIMINA GÖNDERME İDDİASI

Karikatürler arasında çizer Joe le Corbeau’nun ortodoks bir Yahudinin olduğu bir karikatürü de vardı.

Fakat karikatürün yanlışlıkla Charlie değil Charlo isimli dergiden alındığı ortaya çıktı. Ayrıca karikatürün anti-semitik olduğu ve Yahudi soykırımına gönderme yaptığı iddia edildi.

Diğer yandan karikatürdeki ananas resminin ünlü Fransız komedyen Dieudonne’in bir şarkısına gönderme olduğu ve bunun da anti-semitik olduğu iddia edildi.

charlo

GAZETE ÖZÜR DİLEDİ

Gazete, söz konusu karikatürlerin anti-semitik olduğu iddiaları üzerine ertesi gün Yahudilerden özür diledi.

charlo2

MEDYAGUNDEM

femen1

İslam düşmanı alçak gazete bunu da yaptı!

“Charlie Hebdo” dergisindeki Hz.Muhammed’e hakaret içeren sözde karikatürleri kendi köşelerine taşıyarak toplumda infial yaratan Hikmet …

charlie-hebdo-protesto-cumhuriyet-gazetesi-ceyda-karan-hikmet-cetinkaya

Peygamberimize Charlie Hebdo hakaretinin işbirlikçisi iki Cumhuriyet yazarına hapis cezası

Hikmet Çetinkaya ve Ceyda Karan, Charlie Hebdo dergisindeki karikatürü köşelerinde yayınladıkları için 2’şer yıl hapis …

ceyda-hikmet

Peygamberimize saldıran Cumhuriyet yazarlarına hapis istemi

Charlie Hebdo dergisinin Hz. Muhammed’i resmettiği iddia edilen karikatürünü köşelerinde yayınladıkları gerekçesiyle Cumhuriyet gazetesi yazarları …

1 Yorum yapıldı

 1. Yahudilerin çifte standartlarla dolu, hiç bir ahlaki ve hukukî prensibi tanımayan sapkın ahlakının kaynağı muharref Tevrat’ tır. Talmut ismini verdikleri kitapta normal insanların yüzünün kızarmadan okuyamayacağı ifadeler yahudilerin ahlaki kaidelerini ve inançlarının temelini oluşturur. Bu nedenledir ki; ahlaki karakterini ve akidesini tamuttan almış yahudiler yeryüzündeki en tehlikeli varlıklar ve isanoğlunun en büyük düşmanlarıdırlar.

  İnsanlık sıfatını sadece kendilerine layık görürler. Geri kalan insanları goyim adıyla anarlar. Onlara göre hiç bir goyim bir yahudi ile eşit haklara sahip olamaz. Gücü ele geçirdikleri yerlerde yahudi olmayanları hayvanla bir tutarlar. İnsan saymaymadıkları için de insanoğlunun doğuştan sahip olması gereken haklarına saygıları yoktur ve istedikleri gibi çiğnerler. Kendilerinden olmayanlara her türlü zulüm ve aşağılama meşru(!) görülür. Onlara göre bir goyimin yahudi nezdindeki tek hakkı vardır o da yahudiye hizmet etmektir.

  Bu ahlakları sebebiyledir ki; dünya üzerinde insanlığa karşı işlenen her türlü zulüm, hakaret, yağma, talan, sömürü, terör ve fitnenin ya planlayıcısı ya da uygulayıcısıdırlar. Bu huyları yüzünden bozgunculuk yapan lanetli bir kavim hüviyetini kazanmaları bakara süresinde genişçe anlatır. ( Bir şekilde paralel ihanet çetesinin tuzağına düşmüş kardeşlerimiz bunların şerrinden kurtulmak için bu süreyi çokça okusunlar.)

  Paranın kontrolü kendilerinde olduğu için, dünyanın her tarafında hain, münafık ve soysuzları satın alıp; itikatlarını bozup yozlaştırarak ahlaken kendilerine benzeterek yahudileştirip aşağılık emellerine hizmet ettirirler. (Bizdeki son kurbanları paralel ihanet çetesinde olduğu gibi)

  Yeryüzünde en çok korktukları inanç gurubu müslümanlardır. Müslümanlar içinde sünnilerden, sünni müslümanlar arasında ise Türklerden korkarlar.

  En büyük korkuları ise islam ülkelerinin herhangi birinde gerçek sünni bir islam devletinin ortaya çıkması veya sünni müslümanlarin demokrasi yoluyla iktidara gelmesidir. Çünkü bu huviyette bir devlet yapısı kadim ideallerine ( Nilden Fırata büyük israil projesi, siyonizm) en büyük engeldir. Bütün güçleriyle böyle bir iktidarı bertaraf etmeye çalışırlar. (Bkz 17- 25 aralık operasyonu, Mısır darbesi)

  Bir ülkenin nüfusundaki oranları %1’i bulursa o ülkede servet ve iktidarın %80’i onlara geçer. Böylesi ülkelerde kendilerine karşı en
  ufak başkaldırı potansiyeli taşıyanlara dünyayı dar ederler.

  Bu sebeptendir ki; bir müslümanın yahudilerden veya yahudi uşaklarından (meselâ paraleller) bilerek alışveriş edip onların maddi gücüne katkı yapması dinine, milletine ve hatta bütün insanlığa en büyük ihanettir.

  Berliner zeitung gazetesinin özür dilemesi onları rencide ettiklerine samimiyetle üzülmelerinden değil, başlarına geleceklerden korktukları içindir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir