Anasayfa / GENEL / Beynine don vurmuş haşhaşi!
kenes

Beynine don vurmuş haşhaşi!

MEDYAGUNDEM.COM- Adamlar haşhaşi, kafaları da, akılları, izanları da yerinde değil, tam bir patolojik vakalar…

İşte Bülent Keneş.

Today’s Zaman genel yayın yönetmeni.

Bakın Twitter’da ne yazdı:

bulent-kenes-kayisi

bulent-kenes-kayisi1

BU HAŞHAŞİYE CEVAP TAYYAR VERDİ

Malatya’daki kayısı donu meselesini bile Ak Parti’ye oya bağlayan hastalıklı kafaya cevabı Ak Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar verdi:

samil

yahya

 

MEDYAGUNDEM

ozgur

Al sana kapak babasının kemiklerini sızlatan Nişantaşı bebesi!

Uğur Mumcu’nun oğlu olan gazeteci Özgür Mumcu, sosyal medya hesabından “Bir lider bin odasında bin …

fatih

Palavracı Altaylı’ya hesap sorun!

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, FETÖ soruşturmalarını yürüten bir savcının ‘Halen görevde olan 12 …

damatlar

FETÖ mücadelesi iki damadın arasına sıkıştı kaldı

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Bülent Arınç ve Kadir Topbaş’ın damatlarının tahliye edilmesinin FETÖ …

3 Yorumlar

 1. Kenesh diye neden yazar acaba Keneş olan soyadını? İran üzerine kitap üstüne kitap yazan bu adam, acaba son aylardaki acem, pers, iran tezlerinin de fikir babası mı?

 2. Alavere Dalavere Malatya’lı Keneş Nöbete!

  Geçen gün bunların iş ortaklarından Topsakal Memmed’de aynı hikayeyi okuyordu, gerçi o her gece çocuklarına masal okumanın verdiği refleksle sallıyordu, bu dallama da Memmed’e özenmiş! Deniz tükendi ya hocaları gibi bu dini hurafe dini haline getirecekler ya, dert dava bu, tabanı da aynen bu şekilde hurafelerle kandırdıklarını artık çok net görebiliyoruz. Hoca beddua etti bahın deprem oldu, hoca parmağıyla dürttü ay şekil değiştirdi, okudu üfledi mevsimler değişti… vesaire salla babam salla! Ömürleri sallama ve dallama yalanlarla tabanı aha böyle kandırıp durdular. Getirin paraları dediler, bazı salaklar da kamyon kamyon paraları önlerine döktüler. La olum bu paralar gavura gidiyor dendiğinde de, olsun hocamızın bir bildiği vardır diye kandırılıp duruldu. Bu öküzde çıkmış ilkokul çocuğunun bile dönüp bakmayacağı bir argümanla tabanı kandırmaya çalışıyor.

  30 Mart seçimleri bunlar için o kadar hayati bir seçimdi ki, kaybedince sapur supur gerekçelerle bu seçimin travması atlatılmaya çalışılıyor. 30 Mart’ta kazansalardı ertesi günü 31 Mart’tı tarih tekerürden ibarettir deyip sokaklara dökülüp Hükümet İstifa sloganlarıyla halkı galeyana getireceklerdi. İkinci bir 31Mart Vakası yaşatacaklardı, olmadı, olmayınca da ne bok yiyeceklerini bilmeyenler gibi eline tuzluk alıp sokaklarda hıyar yiyerek geziyor hıyarlar.

  Tabi yakında şunu yazarlarsa şaşırmayın; AK Partiye oy verenlerinkine don vurdu, AK Partiye oy vermeyenlerin bilhassa Ciamaat’ın kine don vurmadı, bunun sebebi de Pensilvanya’dan üflenen üfürüğün sıcak hava dalgası olarak Malatya’daki Ciamaat’ın kaysılarına ulaşmasından kaynaklanıyor derlerse ki, tabanı diyerek kandırdıklarından eminim hiç şaşırmayın. Hah Hah Haaaaa!

  Alavere Dalavere Malatya’lı Keneş Nöbete! Keh Keh Keeeeeh! Ihg Ihg Ihgggg

 3. Utanmaz adam , sorsan, belki daha Fatiha suresini doğru dürüst okuyamaz
  Haşa Allahu Tealadan haber veriyor,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir