Anasayfa / GENEL / Beraber “haşrolasıcalar”dan “bavulcu” ile CHP’lilerin aşkına gel!
bavulcu3

Beraber “haşrolasıcalar”dan “bavulcu” ile CHP’lilerin aşkına gel!

MEDYAGUNDEM.COM- CHP ile Gülen örgütü arasındaki beraber “haşrolma” hali tam gaz devam ediyor. Paralel ihanet çetesinin “bavulcusu” Mehmet Baransu’nun Halk TV ekranlarına çıkarılması yetmediği gibi, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda gözaltında bulunan polislerin davasını izlemek için gece saatlerinde adliyeye gelen ve içeri girişine polis tarafından izin verilmeyen Baransu CHP Milletvekili Mahmut Tanal’ın yardımıyla adliyeye sızmayı başardı!

“Bavulcu”  Mehmet Baransu gece saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na geldi. Burada gözaltındaki polislerin davasını izlemek isteyen Baransu, adliye kapısında bekleyen çevik kuvvet polisleri tarafından içeri alınmadı.

Baransu bir de rezillik çıkararak görevli çevik kuvvet personeli tarafından tartaklandığını iddia etti. Adliye kapısından içeri giremeyen gazeteci Baransu, daha sonra adliyede bulunan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal sayesine içeri sokuldu.

MEDYAGUNDEM

chp1

CHP-PKK ilişkisinin çarşaf çarşaf belgeleri!

CHP-PKK işbirliği bir kez daha gün yüzüne çıktı. CHP’li Ataşehir Belediyesi’nin aracının yardım adı altında …

tanal1

CHP’liler millete hakarete başladı!

Seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından CHP’li Mahmut Tanal halka hakaret etti. ‘Diktatörlük geldi’ iddiasında bulunan Tanal, …

tanal5

Vampir CHP’li!

Yaşadığımız terör olaylarının tamamını ‘sarayın savaşı’ diyerek alenen Cumhurbaşkanı’na bağlıyorlar… Diyarbakır’da meydana gelen patlamanın, terör …

1 Yorum yapıldı

  1. İtibar Resetlenince İşte Böyle Oluyor

    Memmed ne olum acelen, sırsıyla! Daimi kalacağın yeri çok mu merak ettin. Gargamel Ali Fuat, oklava yutmuş Hayati…çok merek ediyordu, eee gördüler işte! Hani la oruç tutuyordun, nasıl haşhaşın gözüne vermiş ki sıranın kendine geldiğinden bile haberi yoktur. Ne o la resimde benzin betin geçmiş finolar gibi soluklanıyorsun. Çelik kuvvet nere çakı çakıverdi? Kaba yerlerine mi, hassas yerlerine mi? Görüyorsun değil mi itibar kalmadın mı çelik-çevik kuvvet bilem seni adam yerine koymuyor. Duuuur! Daha bu ne ki! Yakında özel güvenlikçileri bırak, kapıcılar bile seni adam yerine koymayıp apartmanlara bilem almayacak! Daş arabası Memmed! La olum bizim oralarda Memmede derler işte, ne diye gızıyon lan dingil-alageyik, köpek yada köpeoğlu köpe dimedik ya! İlla canın onu mu istiyor. Yarından sonra mesai başlayacak ağğğnadın mı zırto? Yürü laaan!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir