Anasayfa / GENEL / Beceremeyen FETÖ’yü satan satana!
akyol

Beceremeyen FETÖ’yü satan satana!

17 Aralık’tan sonra hükümetin karşısında, FETÖ’nün yanında olan Taha Akyol saf değiştirdi.


Taha Akyol ve onun oğlu Mustafa Akyol, 17 Aralık’ta yolsuzlukların bahane gösterilerek hükümeti yıkmaya teşebbüs edilen girişimin ardından hükümetin karşısında yer almıştı.

Baba oğul, açıktan açığa renk vermiyolardı belki ama yolsuzlukları bahane ederek hükümetin kendine çeki düzen vermesi gerektiğini belirterek 17/25 Aralık girişimlerini meşrulaştırmaya çalışıyorlardı.

15 Temmuz askeri darbe girişiminde ise önceleri sessiz kalan Akyol, darbe girişimi başarısız olunca darbecileri satıp ateş püskürmeye başladı.

DARBE BAŞARILI OLSAYDI HUKUK ASKIYA ALINACAKTI

İşte bugünkü yazısından bazı satırlar:

Darbe başarılı olsaydı Türkiye cuntanın diktatörlüğü altında kalacak, anayasa ve bütün hukuk sistemi askıya alınacak, hiç kimsenin hak ve özgürlüğü kalmayacaktı.

GÜLEN’İN HABERİ OLMAMASI MÜMKÜN DEĞİL
Türkiye NATO ve AB’den tecrit edilecek, Ortadoğu ve Asya’daki diktatörlük ülkeleriyle aynı kategoride yer alacak ve PKK hayal bile edemeyeceği desteklere sahip olacaktı.

Ordudaki darbeye karşı çıkan komuta kademesi, polis ve halk kitleleri Türkiye’yi böyle bir felaketten kurtardı.

Cemaat denilen sıkı dokulu yapı dikkate alındığında, Gülen’in ayrıntıları değilse bile ana hatlarını bilmiyor olması, onun onayı olmadan yapılması mümkün değildir..

MUSTAFA AKYOL: KAHROLSUN FETULLAH GÜLEN
Diğer taraftan Taha Akyol’un oğlu Mustafa Akyol ise Gülen ve örgütüne tam destek vermekten vazgeçti. Gülen için “Kahrolsun” bile dedi. İşte attığı tweet’lerden biri:

“Bu alçak darbe girişiminin ardında cemaat örgütlenmesi varsa, kahrolsun cemaat, kahrolsun Fethullah Gülen.”

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir