Anasayfa / GENEL / Bayraktar çiftinden İHH standına ziyaret
ihh

Bayraktar çiftinden İHH standına ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali’ndeki İHH’nın standını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar, İHH görevlileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar, İHH görevlileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali’ni gezdi. Gezi sırasında festivalde bulunan İHH İnsani Yardım Vakfı’nın standını ziyaret etti.

ihh ihh2

Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ve eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali’ni gezdi. Festivalde bulunan İHH standını ziyaret eden çift, görevlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

MEDYAGUNDEM

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

mavimarmara3

İHH Erdoğan’dan özür diledi

İHH, “İsrail’le örtünen çıplak kalır” çıkışı için için özür açıklaması yaptı. İnsan Hak ve Hürriyetleri …

selcuk3

Düğün bahane asıl sebep PKK rahatsızlığı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar’ın bizzat geliştirdiği Bayraktar İHA’ları terörle mücadelede aktif rol oynuyor. Kritik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir