Anasayfa / GENEL / “Batı Türkiye’yi işgal etsin” diyecek kadar şerefsiz, hain, katilsin Feto
fetos

“Batı Türkiye’yi işgal etsin” diyecek kadar şerefsiz, hain, katilsin Feto

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, Washington Post’ta yazısını yayınlattı. Türkiye’de laiklik elden gidiyor, Batı müdahale etsin dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün ABD Başkanı Donald Trump’la yapacağı görüşmede konuşulacak önemli konulardan biri de hala bu ülkede yaşayan 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin baş sorumlusu FETO’nun iadesi olacak.

WASHINGTON POST’TA YAZI YAYINLATTI
Bu görüşme öncesinde FETO, yazdığı bir yazıyı para vererek Trump’ın “fake news (yalan haber)” dediği Washington Post’ta yayınlattı.

BATI MÜDAHALE ETSİN
Yazıda; laiklik elden gidiyor diyen FETO Batı’yı ise Türkiye’ye müdahale etmeye çağırdı.

Darbeye katılanların kendilene ihanet ettiğini söyleyerek örgüt üyesi olduğunu kabul eden FETO yazısnın sonrlarına doğru ise bir kez daha NATO’yu Türkiye’ye müdahale etmeye davet etti.

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

adil

FETÖ’cü darbenin karakutusu Almanya’da

FETÖ’nün 15 Temmuz’daki kanlı darbe girişiminin kilit ismi, Hava Kuvvetleri İmamı firari Adil Öksüz’ün Almanya’da …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

1 Yorum yapıldı

  1. Hehehe! Ulan münafık soysuz siyonist iti! İran’da olduğu gibi senin ve mollalarının perde arkasından idareyi ele alacağınız, fetö vesayetinde, neoconların güdümünde bir demokrasi modeli mi istiyordun? Nasıl da hevesin kursağında kaldı? İstersen öfkeden kudur ya da böyle üzüntüden kahrolup yahudi gazetelerine içini dök.

    Nato, müdahale için İncirlik üzerinden elinden geleni yapmadı mı? Yaptı ama yeterli olmadı. Adamlar senin ünifforma giymiş asker kılıklı hain pilotlarına tanker uçakla saatlerce yakıt ikmali yaptılar daha ne yapsınlar? Çok şükür netice hüsran oldu da senin soru hırsızlığıyla pilot ve asker yaptığın kifayetsiz muhteris şakirtler işi yüzüne gözüne bulaştırdılar. Baltayı taşa vurdular. Şimdi de Nato ülkeleri senin kaçaklara yardım ve yataklık etmesine rağmen nankörlük etmeye ve halâ utanmadan taleplerini sıralamaya devam ediyorsun. Manyak mısın nesin?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir