Anasayfa / GENEL / “Başyalancı” Önder Aytaç kamuoyunu böyle yanılttı
onder

“Başyalancı” Önder Aytaç kamuoyunu böyle yanılttı

Gülen örgütünün tetikçisi Önder Aytaç’ın yalanı ortaya çıktı. 14 Nisan’da Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifade verirken görüntüleri ortaya çıkan Aytaç bu görüntüleri yalanlamıştı. İşte Başyalancı Aytaç’ın ifade vermedim dediği olayın perde arkası…

14 Nisan’da Önder Aytaç’ın Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifade verirken Av. Fidel Okan’ın twitter hesabında yayınladığı fotoğrafların perde arkasını aralandı. Başçalan hesabını yönettiği iddiasıyla emniyette ifade verdiği söylenen Aytaç bu iddiaları yalanlamıştı. İfadesinin başçalan hesabıyla ilgisi olmadığı söyleyen Aytaç’ın yalanı ortaya çıktı

İFADE VERDİĞİ YÖNÜNDE FOTOĞRAFLAR BASINA SIZMIŞTI
SON.TV’nin haberine göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Aytaç hakkında paralel yapının ürettiği ses kayıtlarının servis edildiği Başçalan hesabını yönettiği iddiası ile davacı olmuş, Önder Aytaç, Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde önceki gün ifade verdiği iddia edilmiş, ifade verirken çekilen iki kare fotoğrafı ise basına sızmıştı. Önder Aytaç’ın avukatı ise bir açıklama yapmış ve ifade vermediği yönünde demeç vermişti. Ancak hem Önder Aytaç’ın, hem de avukatının kamuoyunu yanılttığı ortaya çıktı.

AVUKATI BAŞÇALAN HESABIYLA İLGİSİ YOK DEMİŞTİ
Basına sızan fotoğraflar ile birlikte Önder Aytaç’ın Başçalan hesabı için ifade verdiği iddiaları üzerine Önder Aytaç ve Avukatı durumu yalanlamıştı. Önder Aytaç’ın Avukatı Çağatay Sakaoğlu, Aytaç’ın gözaltına alınmasının söz konusu olmadığını ifade etmiş, “Cuma akşamı (14 Nisan) Önder Aytaç’ın ikamet adresine polisler gelmiş ancak kendisinin Malatya’da bulunması sebebiyle eve tebligat bırakmışlar. Kendisi tebligatı alarak, karakola gittiğinde ise söz konusu tebligatın polis akademisindeki görevine son verilmesine ilişkin olduğunu ve kendisine zimmetli bilgisayarın iadesi için çağrıldığını öğrendi. Aytaç’ın karakola gitmesinin başçalan isimli hesapla hiçbir ilgisi yoktur. Bu konudaki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Öte yandan, kendisinin polis akademisinde görevine ilişkinde İçişleri Bakanlığınca idari bir soruşturma yürütüldüğünü öğrendik ayrıntılarını bilmiyoruz. Sözleşmesinin uzatılmamasına ilişkin de dava açacağız” şeklinde konuşmuştu.

FOTOĞRAFLARIN SIZMASI SONRASINDA EMNİYETTE ALARM
Fotoğrafların basına sızmasından sonra Önder Aytaç’ın karakolu araması üzerine Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde büyük bir operasyon başladı. Fotoğrafın kim ve kimlerin çektiğini tespit etmek için vukuat raporu düzenlendi. Karakola ait bütün kameralar incelemeye alındı. Şüpheli bulunan kişiler günlük vukuat raporuna eklenerek ifadelerine başvurulmak üzere karakola çağırıldı.

ÖNDER AYTAÇ’IN EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN MÜFETTİŞLER İFADESİNİ ALMIŞ
Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan vukuat raporunda Önder Aytaç ve Avukatının kamuoyuna yaptığı açıklamalar yalanladı. Vukuat raporunda , “14.04.2014 günü saat 14:00 sıralarında Necatibey Caddesi No: 70 adresinde bulunan Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü Adli İdari Kısım Amirliğinde meydana gelen Özel Hayatın gizliliğini ihlal olayı ile ilgili olarak 11.04.2014 günü saat 15:00 sıralarında Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ….. sayılı yazısına istinaden Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü bölgesi dahilinde ikamet eden Yrd. Doç. Dr. Önder Aytaç’ın istinabe ile ifadesinin alınması Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’nca görevlendirilen Polis Başmüfettişi Mustafa Kuru, Dr. Asım Öz tarafından istenmiş olduğunu Yrd. Doç. Dr. Önder Aytaç isimli şahsın ikametine Polis memuru göndererek evrak konusu gereği Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğüne davet edilmesini istediğini şahsın adresinde bulunmaması sebebi ile kendisine ait cep telefonu ile irtibat bilgilerinden arayarak şahsı Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne davet ettiği, 14. 04.2014 günü saat 16:40’da Yrd. Doç. Dr. Önder Aytaç’ın Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelmiş olduğunu ve evrak konusu ile ilgili tebligat yapılmasını talep ettiğini kısım görevlisinin bilgi vermesi sonrasında….” ifadelerine yer verildi.

MEDYAGUNDEM

almanya

“Karanlık avukat” ve Odatv’den FETÖ tarzı yalanlar

Türkiye’deki referandumda ‘hayır’ kampanyasına açık destek veren Almanya bir skandala daha imza attı. Türkiye’deki anayasa …

onder

KK’ya üfleyen FETÖ’cü soysuz bu!

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’nin kana bulandığı 15 Temmuz gecesi 241 kişiyi şehit eden terör örgütünü adeta …

fidel-okan

Mikser avukattan referandum provokasyonu!

Fetullahçı terör örgütü karşıtı maske takıp tamamen FETÖ’cü numaralarla FETÖ’nün çıkarlarına hizmet eden ve tamamen …

2 Yorumlar

 1. Alikıran ‘BAŞKESEN’ Önder Aytaç

  Önder, ne olum sen Alikıran ‘BAŞKESEN’misin? Kimse senin hakkında bir şey yazamayacak mı, eleştirmeyecek mi? Yalanlarını, yalancılığını ortaya çıkarmayacak mı? Adalet önünde ifade vermeyecek üstünlüğün mü var? Yoosam Adalet’mi sana hesap vermek zorunda? Kimsin lan sen? Dokunulmazlığın mı var? Önüne gelen herkese hakaret, küfür edeceksin sonra dönüp birde arkana bakıp gostak gostak yürüyeceksin hee? Geç olum geç onlar bize sökmez! Dingil! Milleti zamanında korkutup, sindirebilirsiniz, korku imparatorluğunuzla herkesi tehdit edebilirsiniz, ama o icraatlarınıza biz kıçımızın kenarıyla gülüp geçeriz. Ahıllı ol! ‘başçalan hesabı ile ilgili eğer ben orada isem Allah benim belamı, değilsem de senin belanı versin mi?’diye sormuşsun. Allah zaten seninde, din reformisti Feto’nun da hepinizde belasını vermiş vereceği kadar. Ne bu dünyada, ne de ahrette bundan başka, büyük bir nasip olur mu? Bahale, ‘yarın sana o fotoyo servis eden de açığa alınacak’ diye şantaj yaparken de o fotoğrafın gerçek olduğunu ikrar etmiş olmadın mı? Dakika geçmeden kendi kendini ele vermiş olmadın mı? Hayatın yalan, dolan, hile üzerine kurulmuş adinin tekisin lan! Tehdit ederken de yarın, hemen ertesi gün hemen açığa aldırıyor. Şuna bahele la! Alikıran ‘BAŞKESEN’ bahale! Hemen görevde aldırtıyor. Senin bu tehditlerini yerine getirecek makamında, şahsında ta gelmişini geçmişini emi!

  Aslında şu ifade ‘yarın sana o fotoyo servis eden de açığa alınacak’ bu ülkeyi ne hale getirdiklerinin de resmidir. Bunlar bu ülkede kafasını bozan herkesi aynen bu şekilde kellelerini aldılar. Bu zibidiler bu ülkede tam bir Alikıran ‘BAŞKESEN’diler. Bitti bitti! Biteceksiniz! Bitmeye, bitirilmeye azmetmiş insanlar her an ensenizde olacaktır. Sonunuz ebder bir nesil olana kadar mücadele edinilecektir. Götü bokluya bahele, hemen ertesi gün görevden aldırıyor, bu da yetmez kesmez örgüt suçlamasıyla içeri de aldırırlar ha!

  Tabi bu olaylar nerden, nasıl kaynaklanıyoru her kesçe malum olmakla beraber, somut, elle tutulur kanıtlarını Önder Aytaç’ın atölyesinde bulabilirsiniz. Hanefi Avcı’yı nasıl hedef gösterdiğinden tutunda Türkiye’nin en mahrem görüntüleri, bilgilerine kadar her şey mevcut, ne ararsan var. Sözüm ona bu hukukçu, entel-dantel geçinen dingilin çok sayfasını değiştirmek zorunda bıraktığımı bilirim. Yazdıktan hemen sonra sayfalarında hemen tadilata başlar.

  Konu açılmışken yine bir sayfasında tadilat yapma zorunluluğuna gitmesine neden olacak bu konularla ilgili bir konuya değineyim. Önder Aytaç falanca bir ildeki Emniyet Müdürünü arıyor, Müdür buna ya işte şu kadar bomba, bu kadar silah, falanca fişmanca malzemeyi işte şu noktada şu şahıslarda yakaladık diye rapor veriyor. Bu salak bunu yazmışta, kimsede çıkıp, lan olum sen nesin, kimsin devletin istihbaratı seninle nasıl böyle uluorta paylaşılıyor diye sormamış, sormuyunca tabi bunlar kendilerinde olağan üstü bir güç olduğu vehmiyle işte böyle fotoğrafı servis edeni hemen görevde aldırıyor, bilmem cart curt ayaklarıyla tehditleri sıralıyor. Önder sana o bilgileri servis eden, devletin istihbaratını senin gibi bir çakalla paylaşan Emniyet Müdürü ve diğerleri herkimse onlar içine edeyim. Onlar bu ülkenin Emniyet Müdürleri olamaz! Kendi sitende yazdığın, ikrar ettiğin bu bilgileri sana servis edenler alçağın en önde gidenleridir. Sana bunları Emniyet Müdürü yetkisiyle servis ederken, sende bu bilgileri alırken bir o Müdür bozuntusundan daha fazla yetkili olman, makamının daha yüksek olması, görevin olması gerekmez mi? Sen hangi yetkiyle, makamla bu bilgileri alabiliyorsun? Senin Emniyet Müdüründen istihbarat alma yetkini çıkıp ta göstersene! Hiçbir yetkin olmadığı halde sana bu bilgileri verenlerin en kısa zamanda adalet, hukuk önünde hesap vermesi gerekir. Önder Aytaç’ı atölyesine girin bakın, buna benzer hukukun affetmeyeceği bir sürü bilgiyle karşılaşırsınız. Tabi bu tip çahallar hemen görevden aldırır, örgüt suçlamasıyla dava açtırır. Poliste bunlar, hakim-savcıda bunlar olduğu için kendilerinde böyle özgüven içerisinde hissedip sağı solu tehdit ederler.

  Bana bahın lan çahallar güruhu sizden korkan sizin gibi şerefsiz olsun!!!

 2. Erdogani yanliz birakan srf siz olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir