Anasayfa / GENEL / Başörtülüye saldıran CHP’li psikopat tutuklandı
saldirgan

Başörtülüye saldıran CHP’li psikopat tutuklandı

Mahkeme, Maltepe’de minibüste başörtülü genç kıza saldıran A.A.K.’nin tutuklanmasına karar verdi.

Başörtülüye saldıran psikopat CHP üyesi çıktı

Dün akşam Maltepe’de minibüste başörtülü bir genç kıza saldıran kadın hakkında karar verildi.

TUTUKLANDI
Savcılık şüphelinin “Tehdit”, “Hakaret”, “Basit yaralama”, “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” ve “İnanç düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engellemek” suçlarından tutuklanması istemiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk etti. A.A.K. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

“KENDİMİ KORUMAK AMACIYLA SAÇINI ÇEKTİM, TÜRBANI ELİMDE KALDI”

Nöbetçi savcılıkta ifade veren kadın grafiker A.A.K.’nın suçlamaları kabul etmediği, “Depresyon tedavisi görüyorum. Önce o bana saldırdı, vurdu. Ben kendisine küfür ve hakaret etmedim. Kendimi korumak amacıyla saçını çektim ve türbanı elimde kaldı. Ve bu sırada ‘Sen ölmelisin’ dediğimi kabul ediyorum. Ben herkesin inancına saygılıyım” şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

kemal-feto

Darbenin siyasi ayağı senin partin KK!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “Darbenin siyasi ayağı senin partin!” başlıklı yazısı şöyle… Hürriyet gazetesine de dert …

volta1

CHP’den ucuz tiyatro!

Türkiye’nin açık bir cezaevi olduğunu söyleyen CHP’li vekiller, Ankara’da volta atmaya başladı. Ankara’da bir araya …

1 Yorum yapıldı

  1. Chp’lilerin genel durumu bu şekilde. Genel ve yaygın bir pataloji hali söz konusu. Memleketin durumu çok vahim ve acil önlem almak gerekiyor. CHP kapatılsın ve fanatik olanları tedaviye alınsın. Kapatılmayacaksa en azından aklı başında bir lider bulunup partinin başına getirilsin. Bunlar sayısı giderek artan bir oranda, kafayı yemiş bir halde zombi gibi, serseri mayın gibi ortada dolaşıyorlar. Sayelerinde memleket üstü açık tımarhaneye döndü. Aynen fetöcüler gibi bunlar da akıl ve ruh sağlığı yönünden acınacak haldeler ve toplumun dirlik ve düzenini tehdit ediyorlar. Her türlü ihanet odağıyla organik bağı olan bu chp örgütü zaten bir millî güvenlik sorunu halindeyken bu yetmiyormuş gibi bir de iç güvenlik sorunu olma yolunda ilerliyor.

    Devlete milyonluk telefon faturası çıkaran yüzsüzler onlarda. Fetö seviciler onlar. Rezidans yüzsüzleri onlarda. Bir kısmı terörist cenazelerinde ağlamayı ata sporu haline getirdi. İslam dininin en azılı düşmanları orada. En büyük zındıklar aralarında.

    Hem CHP’ye oy verip Müslüman olduğunu söyleyenler ya ahmaktır ya da münafık. Üçüncü ihtimal yok. Aklı başında, yüreğinde bir nebze iman ve vatan sevgisi olan bir insanın bunlara oy vermesi mümkün değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir