Anasayfa / GENEL / Başkomutan Erdoğan FETÖ’ye devletin yumruğunu gösterdi
erdogan-feto1

Başkomutan Erdoğan FETÖ’ye devletin yumruğunu gösterdi

Resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Kuveyt’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temaslarını tamamlamasının ardından yurda döndü. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveyt dönüşü gazetecilere önemli açıklamalar yaptı.


İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları…

KIŞANAK-DUMANLI GÖRÜŞMESİ

Siz eğer yasal iş yapıyorsanız neden belediyeye ön kapıdan değil de arka kapıdan giriyorsunuz. Demek ki meşru olmayan bir iş var.

PARALEL TAHLİYE

Usulsüzlük yapan açığa alınır veya ihraç edilir. Ya bu devletin kurallarına uyacaklar ya da yok olacaklar. Mesele yargıda HSYK gereğini yapacak. Yarın yapılacak MGK’nın ana gündem maddesi paralel yapı olacak.

HDP’NİN BARAJ DURUMU

Parlamentoya girip girmemesi birbiriyle eşittir

3G’DEN 5G’YE GEÇİŞ

Bugün kullanılan telefonların yüzde 30’u 4G uyumlu. Kullanılan telefonların yüzde 70’i 4G ile çöp olacak.

KPSS SINAVLARI

Haksız yere memur olanlara ödenen maaşlar geri alınmalı. Mağdur olan memurların hakları gözden geçirilmeli.

1 MAYIS

İstanbul’da 8 noktada 1 Mayıs kutlamaları için izin verilecek. Taksim Meydanı yasak.

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

3 Yorumlar

  1. Sn. Cumhurbaşkanım, 12 yıl boyunca askeri, sivil her türlü vesayete karşı dimdik durdunuz, hiçbir siyasinin karşı duramadığı tüm iç ve dış şer odaklarına hadlerini bildirdiniz bu halka hep inanıp güvendiniz ve bunu yaparak aslında bize, herşeyi yapabileceğimize dair güven ve inanç aşıladınız samimiyetiniz ve içtenliğinizi her an bize hissettirdiniz Farkındayız başardıklarınız çok zor şeyler, bu ülke için çok savaştınız, mücadele ettiniz hala da ediyorsunuz. Allah hep yanınızda ve yardımcınız olsun, size daima güç versin.

  2. Sn.Cumhurbaşkanı biz bir arkadaş grubu Fox tv’den işten çıkarıldık.Çıkarılan insanların çoğu sizi şeven insanlardı.TGRT ‘nin satışı böyle tehlikeli firmalara verilmemeliydi.Şu anda birçok arkadaşımız işsiz kaldı.Türk ve İslam düşmanlığı yapan özellikle yabancı kanalların ülkemizde yayın yapmalarınına izin vermemeniz gerekir.Paralel medyaya devlet derhal el koymalı.Kanunlarımız uygulanmıyor.
    Mesela Rtük kanunu baştan aşağı değişmeli,Fox’un 10 adet tematik kanalları var.Server’leri Romanya’da Türkiye’ye yayın yapıyorlar.bu nasıl oluyor.Rtük bunları neden takip etmiyor.Yayını başka ülkeden yapıyor.Reklam pastasını burdan topluyor.Devlet kurumlarından reklam alamadıklarından çıldırıyorlar.Dizilerine milyon liralar ödüyorlar masraflatını karşılıyamıyorlar.Zarar üstüne zarar ediyorlar.Seçimden sonra bir kaç konuda karar alacaklar.Haberi minimuma indirecekler veya komple kaldıracaklar.Haziran ayının içinde yüz kişi civarında işçi çıkaracaklar.Zaten ,Doğan Şentürk,Fatih Portakal,ve İsmail Küçükkaya ekip halinde başka kanallara transfer olmak için kulis yapıyorlar.Şu anda KanalD ile görüşüyorlar.Seçimden sonra Fox yönetiminin alacağı karara göre hareket edecekler.Akparti’nin yüksekoyla gelmesi işlerine yaramıyacak.HDP ‘nin barajı geçmesi için yatıp kalkıp dua ediyorlar.

  3. VATAN HAİNİ KAHPELER KAHREDİLMELİ ve Devletin kurumlarından SÖKÜLÜP ATILMALIDIR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir