Anasayfa / GENEL / Başbakanlık ofisinde sahte polis alarmı
halktv-polis

Başbakanlık ofisinde sahte polis alarmı

MEDYAGÜNDEM- Bugün Sabah gazetesinde yer alan “Başbakanlık ofisinde ‘sahte polis’ alarmı” başlıklı haberde, Başbakanlık Ofisi’nin 150 metre yakınında, 17 yaşında polis kıyafetli bir genç yakalandığı belirtildi.

Haberin detayları şöyleydi:

“İstanbul Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, önceki gün 16.30’da ofise doğru yürüyen, polis üniformalı bir gençten şüphelendi. Ofise 150 metre mesafede durdurulan şüphelinin kimliğini göstermemesi üzerine üstü arandı. 17 yaşında olduğu görülen O.K. Beşiktaş Polis Merkezi’ne götürüldü. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ofiste bulunmadığı bir saatte yakalanan şüphelinin, olası bir saldırı öncesi keşif ve istihbarat amaçlı etrafta gezindiğinden şüphelenen polis, Başbakanlık korumalarını uyardı. Ofis ve çevresinde ek polis görevlendirildi. Olası bir saldırı öncesi keşif ya da istihbarat toplama amacı nedeniyle güvenlik üst seviyeye çıkarıldı. O.K. kendisini yakalayan polislere, ‘Bir reklam ajansında çalışıyorum. Çok meraklı olduğum için polis kıyafeti giydim. Başka bir amacım yok’ dedi. O.K.’nin Konya Karaman doğumlu ve lise terk olduğu belirlendi. O.K. yaşı küçük olduğunun belirlenmesinden sonra Çocuk Büro Amirliği’ne teslim edildi. Savcılığa sevk edilen O.K. sorgusunun ardından serbest bırakıldı.”

PROVOKASYON KANALI HALK TV’NİN VERDİĞİ TAKTİK

5 gün önce de provokasyon kanalı Halk TV’de, gençlerin polis kıyafeti giyerek meydanlara karışma fikri ekrana yansıtılmış, Halk TV’nin provokasyon yaratacak olayı alt yazı ile izleyenlere duyurması büyük tepki çekmişti.

Anlaşılan Halk TV’nin verdiği taktik böyle uygulamaya geçirildi.

halktv-polis

MEDYAGUNDEM

halktv4

CHP’nin kanalından darbe çağrısı

CHP’nin resmi kanalına dönen Halk TV’de darbe çağrısı yapıldı.

chp4

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’den darbe ve kaos provokasyonu

CHP’nin kanalı Halk Tv’nin skandal alt yazısı tepki çekti. Hayır cephesinin yılmaz savunucusu CHP’nin kanalı …

halktv

İçimizdeki “lale”ler yine ihanet içinde

CHP’nin kanalı Halk TV, Türkiye’nin değil Hollanda’nın yanında yer aldı. Halk TV, Bakan Kaya’nın aracını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir