Anasayfa / GENEL / Başaramayacaksınız, ülkemizi bölemeyeceksiniz
berat5

Başaramayacaksınız, ülkemizi bölemeyeceksiniz

Beşiktaş’ta gerçekleştirilen alçak saldırıyla ilgili konuşan Bakan Berat Albayrak, “Bu hain örgütler başaramayacak. Ülkemizi bölemeyecek, milletimizi korkutamayacak.” dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleştiren terör saldırısı ile ilgili olarak, “Bu hain örgütler başaramayacak. Ülkemizi bölemeyecek, milletimizi korkutamayacak. İstanbul’daki hain terör saldırısını lanetliyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılara acil şifa diliyorum” dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Vodafone Arena yakınlarında dün akşam gerçekleştirilen terör saldırısı ile ilgili Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı.

“Terörün her türlüsü ile sonuna kadar mücadelemiz sürecek” diyen Berat Albayrak şunları söyledi: “Bu hain örgütler başaramayacak. Ülkemizi bölemeyecek, milletimizi korkutamayacak. İstanbul’daki hain terör saldırısını lanetliyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılara acil şifa diliyorum.”

beratal

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir