Anasayfa / GENEL / Bahçeli FETÖ’cü damatların peşini bırakmıyor!
bahceli

Bahçeli FETÖ’cü damatların peşini bırakmıyor!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli konuşmasında, “Ne kadar inkar edilse de, algı değiştirilmeye çalışılsa da FETÖ’nün kalıntıları faal, hücreleri aktiftir” dedi. Öte yandan Bahçeli FETÖ ile mücadelenin hukuk yoluyla yapılması gerektiğini kaydederek isim vermeden Kadir Topbaş ve Bülent Arınç’ın tutuklandıktan sonra serbest bırakılan damatlarını eleştirdi. Bahçeli, “Onun damadı bunun akrabasıymış diyerek hiçbir suçlunun hiçbir failin adalete kıymasına izin veremeyiz. Yok hastaymış, yok adresi belliymiş, bahaneleriyle tutuklanıp serbest bırakılanlar millet vicdanını sızlatmaktadır” diye konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu.

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

”Türkiye’nin çevresinde olağanüstü gelişmeler birbirini takip eden olaylar dizisi sahnelenmektedir. Bu tablo ülkemize doğrudan tesir etmektedir. Jeopolitik gerçekler ihmal ve inkar edilemeyecek ilişki ağları buna müsait ortam hazırlamaktadır. Ağır sorunlar var diyerek coğrafyamıza küsemeyiz. Biz bu topraklarda gözümüzü açtık bedeli ne kadar yüksek olsa da bu kutlu vatan topraklarını can pahasına müdafaa edeceğiz. Gidecek yerimiz yoktur sığınacak yeni bir yurt aklımızdan bile geçmemiştir. Başarmak dışında seçeneğimiz yoktur.

KATAR KRİZİ

Kerkük deriz kulakları olmasına rağmen duymazlar Kaşgar deriz anlamaza yatıp sessizliğin dibine kadar batarlar. Bosna’dan bahsederiz sanki ilk kez işitmiş gibi meraklı gözlerini fal taşı gibi açarlar ne var ki oralı bile olmazlar. Şimdi de Katar gündemdedir. Türk askerine lejyoner demek su katılmamış bir alçaklıktır. Bu hayasız suçlama muhataplarına dönmüştür. Türkiye doğru bir hamle ile Körfez’de yükselen tansiyonu düşürmeye çalışmaktadır. Katar’la tarihsel bağlarımız vardır. İki ülke arasında siyasi ticari ekonomik ilişkiler bilinmektedir. Normal olmayan Katar konusunun kimi zaman abartılmasıdır. Katar’la imzalanan anlaşmanın rutin onayı bazı çevreleri rahatsız etmiştir.

”CHP’DEKİ VAR OLAN KOMPLESK AŞAĞILIK DUYGUSU…”

Katar’da kurulacak Türk üssünün Körfez ülkelerinin güvenlik ve istikrarına destek vermekten başka bir hedefi yok iken, durduk yere bir kaşık suda fırtınalar koparanları anlamak şüphesiz mümkün değildir. CHP’deki var olan komplesk aşağılık duygusu nasıl ve ne şekilde izah edilecektir? Ne yapsaydık? Ülke olarak bölgesel gelişmelerin akıntısına hiçbir irade göstermeden kendimizi teslim mi etseydik?”

“NE KADAR İNKAR EDİLSE DE FETÖ’NÜN HÜCRELERİ AKTİFTİR”

Türkiye, hainlerin adaletten kaçırılmasıyla dört bir yanından su almakta ve batmaktadır.
Türk millerinin gözü açıktır. Baldırı çıplakların eseri 1 dolar olan canilerin tezgahlarına hazırlıklıdır.
Ne kadar inkar edilse de, algı değiştirilmeye çalışılsa da FETÖ’nün kalıntıları faal, hücreleri aktiftir.
Eğer ki kanunlar, nizamlar, kamuoyunun baskıları, dinin emir ve yasakları insan vicdanında yer bulmazsa devletle vatandaş arasında bitip tükenmez bir hırsız polis kovalamacası başlayacaktır.

“DAMAT TAHLİYELERİNE ELEŞTİRİ”

Adaleti diri tutmalıyız. Milletin hakkına hukukuna saygı duymalıyız. Hatırlıymış, arkası sağlammış, sırtı kaviymiş, imtiyazlıymış, onun damadı bunun akrabasıymış diyerek hiçbir suçlunun hiçbir failin adalete kıymasına izin veremeyiz, vermemeliyiz. Yok hastaymış, yok adresi belliymiş, bahaneleriyle tutuklanıp serbest bırakılanlar millet vicdanını sızlatmaktadır. Hukuk karşısında herkes eşittir. 15 Temmuz işgal teşebbüsüyle hesaplaşmak hukuk yoluyla olacaktır ÿve ayrıcalıklı hiç kimse olamayacaktır. Günaha göz yummak günahtır.

BARZANİ’NİN REFERANDUM KARARINA SERT ELEŞTİRİ

Barzani 25 Eylül’de bağımsızlık referandum yapacakmış bunların hepsi fasa fisodur fuzuli ve bayat laf enflasyonudur. Aç tavuk kendini darı ambarında sanacaktır.
Barzani ateşle oynamaya meraklı ise cayır cayır yanmasının önünü açmak ve bunu çabuklaştırmak Türk devletinin haysiyet meselesidir.

“HAKKARİ VE ŞIRNAK İL OLARAK KALMALI”

Hakkari il kalmalı Şırnak il kalmalı. Başka nereye yapıyorsanız yapın. o sizin bileceğiniz iş.

MEDYAGUNDEM

bahceli

Bahçeli’den ABD ve Almanya’ya zehir zemberek sözler

MHP Lideri Bahçeli “Unutulmasın ki, Türk milleti her türlü iç ve dış muhasım odaklara karşı …

bahceli-kk

Pensilvanya’ya kadar git gelme KK!

MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP’nin adalet yürüyüşü ve mahkemelerin tüzük kararıyla ilgili konuştu. MHP Genel …

bahceli-kk

Bahçeli çok sert; CHP anarşi peşinde

MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP’nin başlattığı yürüyüşe tepki göstererek, “Akılsız başın cezasını ayaklar çeker.” dedi. …

1 Yorum yapıldı

  1. VALLA DEVLET BEY; MHP’ li olmamakla özellikle 15 temmuz sonrası sizi tebrik ediyorum.Bu damat meseleleri kanımca bu işleri kurgulayanlarca hem ak partisine tuzak ve de bu davaları sulandırma projesidir. Sizler bu olayı TBMM.’ Ve grup toplantılarında sert şekilde gündeme almanız .Bu tavırla hem akp hemde bu davalar kurtulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir