Anasayfa / GÜNDEM / Aziz Yıldırım iddiası Twitter’ı karıştırdı
aziz-yildirim7

Aziz Yıldırım iddiası Twitter’ı karıştırdı

Henüz Türkiye’de yayın hayatına başlamamış olan El Cezire Türk Kanalı’nın çalışanlarının Twitter’dan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a tahliye kararı verildiğine ilişkin iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Aziz Yıldırım’ın avukatlarından Faik Işık, “Biz Pazartesi günü ‘Kanun Yararına Bozma’ maddesinin Aziz Bey’e uygulanması için dilekçe verdik. Bakanlık da bizden dosyayı istemişti. Bugünlerde olumlu ya da olumsuz bir karar bekliyoruz. Ancak şu anda kesin bir şey yok” dedi.

Aynı zamanda Yıldırım’ın avukatlarının İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’ne de başvuruda bulunduğu mahkeme heyetinin şu sıralar bu dosyayı görüştüğü öğrenildi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın tahliye olduğu haberlerini çıkaran Al Jazeera Türk spikeri Alper Altun ve spor editörü Ahmet Sivaslı twitter’ı karıştırdı.

Yıldırım’ın tahliye olduğu iddiasını ortaya atan Al Jazeera Türk spikeri Alper Altun, bu haberin asılsız olduğu anlaşıldıktan sonra, twitter’daki kendi hesabında özür diledi.

Bu habere sevinen Fenerbahçeli taraftarlar ise yalan haber yaptığı için Alper Altun’a karşı kampanya başlattı.

İŞTE ALTUN’UN ATTIĞI İLK TWEETLER:

SONRA ÖZÜR DİLEDİ:

Bu iddiayı twitter’da duyuran bir diğer Al Jazeera Türk çalışanı Ahmet Sivaslı, Alper Altun’un aksine hesabında yazdığı tweetleri silmedi. Fakat daha sonra Sivaslı, hesabında “Tahliye haberleri sadece bir iddia… Karar görüşülüyor.” diyerek tahliye kararının kesin olmadığını ifade etti.

İŞTE O TWEETLER:

Al Jazeera Türk çalışanlarından Gökhan Yivciger ise bu iddia karşısında yanıldıklarını açıkladı.

İŞTE O TWEETLER:

TAHLİYE İDDİASI SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRDI

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın tahliye haberleri sosyal medyayı karıştırdı.

İŞTE ATILAN TWEETLER

*Futbol teröründen sonra Aziz Yıldırım’ın serbest bırakıldığına dair yalan haberle birileri Fenerbahçe üzerinden kaos oyununa devam ediyor.

*Başbakanı cepten aradım Aziz Yıldırım bu hafta filan tahliye olucakmış

*son dakika; Metris’in kapısı açıldı,heyecanlı bekleyiş sürüyor.izdiham var.herkes aziz yıldırım’ı bekliyor.

*Münir Özkul öldü haberleri OUT, Aziz Yıldırım tahliye haberleri IN

*Oğlum sizde her 16 mayısta yeni bir olay çıkarıyorsunuz şimdide aziz yıldırım çıktı diye seviniyorsunuz avukatlar doğrulamadı diyor insanlar

*Aziz Yıldırım haberi ile bir kez daha tatbik edildi ki, Allah kimseyi Twitter’ın diline düşürmesin. Herkes tweetlerken 2 kere düşünsün

*Haftada bir ölmemiş birini öldüren twitter şimdi de Aziz Yıldırım’ı tahliye etmiş. Bir deli twitter alemine bir twit atmış kimse düzeltememiş

*Çağlayan Adliyesi’nden bildiriyorum. Aziz Yıldırım serbest.

*Aziz Yıldırım bırakıldı haberini kim verdi, El Cezire. El cezire kimin videolarını yayınlar ? ElKaide. fb’liler uyanın.

*Aziz Yıldırım tahliye falan olmamış. Kalkın beyler yalan habermiş..

*Son günlerde prim yapan konulardan biride Fenerbahçe oldu.Kimi düğününe bahane etti kimi Aziz Yıldırım tahliye oldu dedi.Hiçbiri doğru değil. (Hürriyet)

MEDYAGUNDEM

fatih

Mahkemeden kaçan Altaylı’ya şok!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Gazeteci Fatih Altaylı davanın …

fener2

Fenerbahçe’den FETÖ’ye karşı devletimizin yanındayız açıklaması

Fenerbahçe taraftarı dün 19.07’de Çağlayan Adliyesi’nde buluştu. Paralel Terör Örgütü için Başkan Yıldırım, “Türkiye Cumhuriyeti’nin …

feto-sike2

İşte FETÖ’nün şike kumpasına delil olan kayıt

Şike kumpasına ilişkin soruşturmanın bir numaralı şüphelisi Fetullah Gülen. FETÖ lideri soruşturmaya delil olan 2000’lerin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir