Anasayfa / GENEL / Aydınlık yazarının iftirasına Bakan Şahin’den yalanlama
mutlu-sahin

Aydınlık yazarının iftirasına Bakan Şahin’den yalanlama

MEDYAGUNDEM.COM- Bunların yüzüne yalanı tokat gibi vursanız göbek atarlar! İşleri, güçleri yalan, iftira… İşte Aydınlık yazarı Mustafa Mutlu. Bugün köşesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’le ilgili iddiaları baştan sona yalan çıktı.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada Mutlu’nun yalanı şöyle duyuruldu:

******

Aydınlık Gazetesi’nin 27.11.2013 tarihli sayısında yer alan “Başbakan bu yazıyı okursa çıldıracak!” Mustafa Mutlu’nun kaleme aldığı köşe yazısı ile ilgili olarak:

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’i hedef alan yalan ve çarpıtılmış ifadeler bir gazetenin köşe yazarı tarafından kaleme alınmıştır.  Bu yazıyla amaç Fatma Şahin’i hedef alarak hükümeti karalamaktır.

23.11.2013 tarihinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Gaziantep Sporun, Elazığ Sporla yaptığı maçı izlemek için Kamil Ocak Stadyumu’na gitmiştir. Sayın Bakan maç arasında bekleme salonuna geçmiştir.  Ne iddia edildiği gibi soyunma odasına girmiş nede futbolcular ile bir araya gelerek 500 bin liralık pirim sözü vermiştir. Bu iddia çirkin, asılsız ve gerçek dışı olduğu kadar aynı zamanda da ahlak sınırlarını aşmıştır.

Sayın Bakan o gün Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın Kilis ilinde ki bazı açılış ve inceleme programlarına katılmak için bölgede bulunmuştur. Bir siyasetçinin seçildiği ile ve bölgeye gitmesi kadar doğal bir durum yoktur. Bu eleştiri Sayın Bakanın çalışma temposuna yetişemeyen bir zihniyetin ürünüdür.

Seçim sürecine giren ülkemizde halkımız bunda önce olduğu gibi bundan sonra da “çamur at izi kalsın” anlayışına asla prim vermedi, vermeyecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

*****

MEDYAGUNDEM

perincek

FETÖ ile anlaşan ’Piyonçek’ Almanya’ya yanaşıyor

Süleyman Demirel’in milletvekilinin oğlu olan ve Demirel’in istihbaratçı yaptığı Doğu Perinçek, FETÖ’cülerin sığınağı olan Nazilerin …

bahceli

FETÖ’cü hainlerin yeni sığınağı Aydınlıkçılar oldu

Kayseri mitinginde halka hitap eden MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP ve Vatan Partisi’ne sert ifadelerle …

mao

Kızıl Maocularda ‘İT’ ruhu sürüyor

Maocuların yayın organı Aydınlık gazetesi, Abdülhamid Han’a yine hakaret ederek, 1908’de imparatorluğun yönetimini ele geçirerek …

1 Yorum yapıldı

  1. Önce Söylenene Bakarım Laf Mı Diye, Sonra Söyleyene Bakarım Adam Mı Diye! Ulan sen kimsin ki senin yazını okuyunca çıldırsın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir