Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’la kucaklaşmak isteyenler baksanıza birşey deneyeceğiz!
dogan-hur1

Aydın Doğan’la kucaklaşmak isteyenler baksanıza birşey deneyeceğiz!

Hürriyet gazetesi, Yıldız Sarayı’nın Cumhurbaşkanlığı’na tahsis edilmesinden rahatsız olarak konuyu gündeme taşıdı. Söz konusu yayın organı, algı operasyonuna Twitter’ın anket uygulamasıyla başlayarak, takipçilerine yönlendirici bir soru yöneltti.
Doğan Grubu’na ait Hürriyet gazetesi, Twitter’ın geliştirmiş olduğu anket uygulamasında takipçilerine manipülatif bir soru yönelterek, algı operasyonu yapmaya kalkıştı.


Yıldız Sarayı’nın Cumhurbaşkanlığı’na tahsis edilmesi ve ciddi bir restorasyonun ardından “Cumhurbaşkanlığı İstanbul Külliyesi” olarak hizmet vermesi yönünde alınan karara ilişkin olarak Hürriyet gazetesi, resmi Twitter hesabından takipçilerine seslendi.

Twitter’ın yeni uygulamalarından anket yönetimi tercih eden ve yönlendirici bir söylemle konuyu ele alan Hürriyet, “Yıldız Sarayı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi olacak. Sarayların devlet kurumlarınca kullanılmasını destekliyor musunuz?” sorusunu yöneltti.

saray-hur

Tepkiler yağıyor

Hürriyet’in anketi, çok sayıda Twitter kullanıcısının da tepkisini çekerken, Cumhurbaşkanlığı makamına yönelik olarak algı operasyonu yapmaya kalkıştığı ifade edildi. Özellikle de son dönemde Aydın Doğan’la kucaklaşmak söz edenlere büyük öfke yağdı.

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir