Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın viskili yat sefası vatandaşın dilinde!
tekne-dogan4

Aydın Doğan’ın viskili yat sefası vatandaşın dilinde!

Devlet Bahçeli’ye “Oruç tutmuyor” operasyonu yapan Doğan Grubu’nun tepe takımı, Datça’da viski, şarap ve purolu yat sefası yaparken yakalandı. Şimdi Hürriyet’in “Ramazan ayında değiliz ki, Temmuz ayındayız” açıklaması yapması bekleniyor…


Kendi siyasi planlarını bozan MHP lideri Devlet Bahçeli’yi cezalandıran Hürriyet’in en önemli isimleri kendi kazdıkları kuyuya düştü. Aydın Doğan’ın AK Parti’siz koalisyon hayalini bozan MHP liderinin Ramazan günü Hürriyet’e verdiği röportaj, Doğan Medyası’nda Bahçeli’nin çay içerken çekilen fotoğrafıyla yayınlandı. Gelen tepkiler üzerine Ahmet Hakan, fotoğrafın arşiv olduğunu açıkladı. Gazetesinin neden böyle bir kumpasa giriştiğini açıklayamayan Ahmet Hakan, bunun yerine “İkimiz de oruçluyduk. Oruç üzerinden siyaset yapmak terbiyesizliktir” dedi.

‘HEPİMİZ ORUÇLUYDUK’ DERLER Mİ?

Bahçeli ile beraber kendisinin de oruçlu olduğunu belirtmekten çekinmeyen Ahmet Hakan’ın gerçek yüzü ise iki gün sonra çıktı. Önceki gün Datça’nın Mersincik Koyu’nda Aydın Doğan’a ait yatta Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, yazarları Ahmet Hakan ile Mehmet Yılmaz ve gazetenin sahibi Aydın Doğan viskili, şaraplı, purolu ve sigaralı alem yaparken görüntülendi. Doğan Medyası’nın bir yalanı daha bu görüntülerle ortaya çıkarken, Aydın Doğan ve avanesinin alem fotoğrafları sosyal medyada günün konusu oldu. Resimler hakkında şu yorumlar yapıldı:

Ahmet Hakan yine “Hepimiz oruçluyduk” diyebilecek mi?
Arkadaş, zenginin tekne orucu da başka oluyormuş!
Hüriyet bu kez “Ramazan ayında değiliz ki, Temmuz ayındayız” açıklaması yapar.
Arkadaşlar , adamlar seferi! Niyetlenmeyebilirler…
Adamlara bak, seferiyiz ayağına alemler, alemler…
Ahmet Hakan’dan Ramazan’da sigara açıklaması: Yaşar Nuri hocama göre sigara orucu bozmaz. Hem içime de çekmiyorum.
‘Seferiyiz ‘ dediler, orucu atladılar da o viski neyin nesi?
Harbi tekne orucu böyle tutulurmuş abiler…

tekne-dogan3

YAZ AHMET, BUNU DA YAZ

Ahmet Hakan, röportaj yaptığı Bahçeli’nin fotoğrafının elinde bir çay bardağıyla koyulması ve MHP liderine ‘oruç tutmuyor’ operasyonu yapılmasına ses çıkaramazken, TAKVİM’i haberleri çarpıtmakla suçladı. Üstelik röportajın ertesi günü yarım sayfa köşe yazısı yazarak TAKVİM’le yaptığı görüşmeyi çarpıtıp sayfasına taşıdı. TAKVİM’den “Bahçeli oruçlu muydu?” sorusu gelmemesine rağmen “İkimiz de oruçluyduk” diyen ve TAKVİM’i oruç avcılığı yapmakla suçlayan Hakan, çarpıtmacı haberciliğinin bir örneğini daha verdi. Oysa kendisi oruç tutmayabilir, bu durum da TAKVİM’i ilgilendirmezdi. Ama biz sormadığımız halde oruç tuttuğunu söyledikten sadece 48 saat sonra Doğan’ın yatında sigara tüttürürken görüntülendi. Şimdi Hakan’a soruyoruz. Kim yaşananları çarpıttı? Yattaki halinizi de mi çarpıttık? Köşende yarım sayfa ayırıp bu haberi de yazacak mısın? Biz mi oruç avı yapıyoruz, sen mi oruçtan prim yapıyorsun?

CEMAAT ATLADI

Aydın Doğan ve ekibinin Ramazan’da denize açılıp alem yapması Paralel Yapı’yı da rahatsız etti! Örgüt yapılanmasıyla Türkiye’de neredeyse kendilerinden olmayan herkesi dinleyen Gülen’in müritleri, “İşte bakın, kimin teknik takip, dinleme ve izleme yaptığı ortada” diye kendilerini aklamaya çalıştı. Ancak gazetemizin iki muhabirinin bölgede çalışıp, gazeteye resim geçtiğini hesaba katmadı.

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir