Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın şeytanları sezonu açtı!
dha3

Aydın Doğan’ın şeytanları sezonu açtı!

Aydın Doğan’ın haber ajansı DHA, Ramazan ayı öncesi ilginç bir habere imza attı. Türkiye’yi IŞİD’in işgal ettiği Musul’la karşılaştırması dikkat çekti.

Sakarya’nın Karasu İlçesi’ndeki halk plajında geçen hafta sonu cübbeli ve sarıklı kişilerin güneşlenen kadınlara “Kapanın” diye telkinlerde bulunduğunu iddia eden Doğan Haber Ajansı, ‘Allah ve Resulu’nun istediği hanımefendi’ başlıklı broşürler dağıtıldığı belirtildi.

DHA’NIN IŞİD-MUSUL-TÜRKİYE ALGISI OPERASYONU

DHA’nın plajda yaşanan bu olayı, haberin spotunun hemen alt kısmında bulunan ‘İşte IŞİD’in Musul kuralları’ haberiyle ilişkilendirmesi, “Türkiye IŞİD’in işgal ettiği Musul gibi oldu” algısını oluşturma çabası olarak değerlendirilmesine sebep oldu.

dha1

dha2

ORUÇ TUTMAYANLAR DÖVÜLDÜ HABERLERİ

Öte yandan Sakarya’da bir plajda yaşandığı iddia edilen bu olay sonrası DHA da yer alan bu haberin Ramazan öncesi yayınlanması dikkat çekerken, Doğan medyasının ‘Oruç tutmayanlar dayak yedi’ tarzındaki haberlerini akıllara getirdi. (HABER 10)

MEDYAGUNDEM

dha

Namussuzluğun dibini bulan Doğan medyası!

Doğan Haber Ajansı’nın Suriyeli kadın ve bebeğinin alçakça katledilmesiyle ilgili abonelerine servis ettiği habere tepkiler …

dogan3

Doğan’ın Katar yalanı

Katar’a karşı Körfez ülkelerinin aldığı yaptırım kararı devam ederken, Doğan Haber Ajansı ”Katar’da halk, komşu …

husnu3

CHP yalanlarının tetikçisi Doğan medyası

Birgün’ün önderliğinde CHP’li gazetelerin servis ettiği “Hüsnü Bozkurt’un alzheimer annesi hastaneden atıldı” haberinin büyük bir …

2 Yorumlar

  1. Büyüklerimizden dinlerdik;ramazanda oruc tutmayanlar tutarmis gibi yaprmis.Yoksa gercekten dövülürmüs.Karadeniz bu konuda cok tutucuymus.Ama artik böyle bir sey yok,insanlar manevi özgürlüklerini kullaniyorlar.Dogan efendi ise o dedelerimiz zamaninda takilip kalmis.It ürür kervan yürür,yürüyor,yüreyecek.

  2. Çarşaflı İranlı Kayakçılar

    Aydın Doğan, eğer böyle bir olay varsa sen yaptırmışsındır. Milliyet ve Hürriyet gazeteleri 27 Ocak 2000 tarihinde yayınladıkları bir haberde, “Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’ndeki Çarşaflı İranlı turistlerin kayak keyfini” okuyucularına sunmuştu. Ancak çarşaflıların İranlı turistler değil, bu kıyafete bürünen 2 erkek olduğu sonradan ortaya çıkmıştı.
    Darbeyi Desteklemek-Kösteklemek mahiyetinde zamanında bunları yayınlayan Aydın Doğan medyasının yalanla nasıl kanka olduklarını bilmeyen mi var?
    Aynı hekayelerin devamı işte! Aydın Doğan yav he heee!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir