Anasayfa / ANALİZ / Aydın Doğan’ın Posta’sı 28 Şubat’ı hortlattı!
posta-28subat

Aydın Doğan’ın Posta’sı 28 Şubat’ı hortlattı!

MEDYAGUNDEM.COM- Bir kez daha anlaşıldı ki huylu huyundan vazgeçmiyor. Darbe medyası anlaşıldı ki, bu ülkede darbecilikten zerre kadar pişmanlık duymuyor.

İşte bugünkü Posta gazetesinin manşeti. Doğan medyasının nasıl bir darbeci bozuk gene sahip olduğunun kanıtı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerine katılan ne kadar başörtülü varsa hepsini manşetine koyup, “Yeni Cumhuriyet” başlığını atarak, başörtüsünden rahatsızlığını ortaya koyan Posta gazetesi, yasakçı kafasını da, “Oysa okullarda başörtüsü yasağı hala yürürlükte” diyerek gösterdi.

Posta gazetesi 28 Şubat günlerini aratmayan manşetiyle başörtüsü avcılığı yapıp parçası oldukları Cumhuriyet’i coşkuyla kutlayan başörtülü gençleri linç etmeye kalkıştı.

Bir kez daha anlaşıldı ki, Doğan medyasında “darbeci, ötekileştirici” ve nefret kusan darbeci genetiği kolay kolay bozulmayacak. Her fırsatta böyle 28 Şubat’ı hortlatmaya devam edecek!

yildiray-posta

MEDYAGUNDEM

28subat2

28 Şubat’ın utanç belgesi

Türkiye’yi dinsizleştirmek ve köklerinden uzaklaştırmak için başlatılan 28 Şubat postmodern darbesinin bir utanç belgesi daha …

altayli

Tarihin lanetlediği adam!

Merhum Necmettin Erbakan Başbakanlığındaki REFAH-YOL Hükümeti’nin düşmesine neden olan 28 Şubat darbesinin arkasındaki en büyük …

adogan3

28 Şubat’ın son kalesi; Hürriyet

20 yıl önce postmodern darbeyle hükümet deviren aktörlerin tamamı değişti. Sadece 28 Şubat’ın arifesinde “Karargah …

1 Yorum yapıldı

  1. Kemal’in saati duruyor bunların saati de takvimi de duruyor, durmuş! Takvim, yıl 28 Şubat 1997! Saatin pilini değiştirerek durumu düzelten Kemal, Posta Gazetesinin acilen yardımına ihtiyaçları var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir