Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın kanallarında “İslamcı” diye pazarlanıp Müslümanlara küfrettirilen alçağın maskesi düştü
levent1

Aydın Doğan’ın kanallarında “İslamcı” diye pazarlanıp Müslümanlara küfrettirilen alçağın maskesi düştü

Doğan Medya Grubu televizyonu CNN Türk’ün spikeri Şirin Payzın, şehitlere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren bir yazı paylaştı. Yazıyı yazan sabah akşam CNN Türk ekranından “İslamcı” diye sunulan ve tek işi Müslümanlara ve Erdoğan’a küfretmek olan bir tetikçiydi. Levent Gültekin isimli alçağı maskesi o yazıyla düştü. Şehitlik gibi İslami bir kavrama “safsata” diyen Gültekin’in nasıl bir şeytani fitne operasyonları yaptığı verdiği bu açıkla daha iyi anlaşıldı.


CNN Türk’ün ekran yüzlerinden biri olan ve hükümet karşıtı çıkışlarıyla tanınan Şirin Payzın, bir skandala daha imza attı.

Daha önce attığı tweetlerle takipçilerinin büyük tepkisine maruz kalan Payzın, bu kez kelimenin tam anlamıyla takipçilerini çıldırttı.

Güya PKK’yı sorgulamak için yazılmış olan bir yazıyı Twitter hesabından paylaşan Şirin Payzın, bu yazıyı paylaşarak ilgili yazıdaki görüşlere katıldığını da kanıtlamış oldu. Zaten paylaştığı Gültekin’i sürekli CNN Türk’te konuk eden de kendisi. Gültekin’in yazı yazdığı yer de Fetocu terör örgütüyle ilişkili bir tetikçi site.

sirin

Peki neydi o yazıdaki skandal ifadeler?

TERÖR OLAYLARINI AK PARTİ’YE MÂL ETME ÇABASI

Hemen her fırsatta, yurtta ve dünyada meydana gelen olumsuzlukları AK Parti ve Erdoğan üzerine yıkmayı görev edinen zihniyetin bir ürünü olan skandal yazıda; PKK’nın başlattığı terör olaylarını sanki hükümet başlatmış intibası uyandırmaya çalışılıyor. Yazının başındaki ifadelerde; “Şimdi benzer bir süreçten geçiyoruz. HDP’nin barajı geçmesiyle, günümüz devlet sahipleri bölge halkına bir bedel ödetmek, hayatlarını zehir etmek, verdikleri oylardan dolayı pişman etmek için her yolu deniyor” şeklinde asılsız ithamlar okuyucuya sunuluyor.

DEVLETE LAF SÖYLEMEYİ GÖREV EDİNDİKLERİNİ KANITLADILAR

Türkiye’nin büyümesine karşı olan muhaliflere adeta tercüman olan yazıda, çarpıcı bir ifade dikkat çekiyor. Sözde PKK’yı eleştiren yazar; “Sizin yüzünüzden devlete söyleyecek laf bulamıyoruz” şeklindeki ifadeleriyle asıl niyetini de açıkça ortaya koyuyor.

ŞEHİTLERE ‘SAFSATA’ DEDİ!

PKK’yı eleştirme kılıfıyla hükümete ve en kutsal mertebelerden biri olan şehitlik mertebesine ağır hakaretler bulunan yazıda öyle bir kısım var ki…

Türkiye’nin birliği ve bağımsızlığı için canını veren kahraman askerlerden ‘safsata’ olarak bahsedilen yazıda; “Ölen çocuklar onların çocuğu değil. İktidarlarının sermayesi, kendi canları değil. Şehitlik safsatasıyla bu ülkenin çocuklarını sizin vahşi tuzaklarınıza, insanlık dışı savaşınıza kurban vermekten zerre kadar acı duymuyorlar” şeklinde skandal bir söyleme imza atıldı.

İŞTE O SKANDAL YAZIDAKİ İLGİLİ BÖLÜM

levent

TAKİPÇİLERİNDEN TEPKİ YAĞIYOR

Bu skandal yazıyı paylaşarak, yazıdaki görüşlere katıldığını açıkça belli eden Şirin Payzın’a takipçilerinden tepki yağıyor.

MEDYAGUNDEM

levent

Küfürbaz müptezele hapis şoku

Levent Gültekin’e bir internet sitesinde yayınlanan videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle 4 …

levent7

Hürriyet hep mi böyle ikiyüzlüleri sever?

FETÖ paçavrası Cumhuriyet’in attığı “İlk FETÖ iddianamesini hazırlayan Başsavcı Mustafa Alper’i kamyon biçti” başlığını gerçek …

levent

Cine 5’in anahtarlarını bu alçağa kim teslim etti?

Hollanda’daki faşizme attığı tweetlerle destek veren muhafazakar medyadan devşirme Levent Gültekin’i Cine 5’e TMSF döneminde …

1 Yorum yapıldı

  1. şirin denen katana sana o şehitlerin bokunu yemek bile haramdır.. bu milletin senin o pörsümüş boroxlu suratına tükürereceği, o büzük ağzına sıçacağı gün çok yakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir