Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın darbe karşıtı tiyatrosu buraya kadar!
aydin-dogan

Aydın Doğan’ın darbe karşıtı tiyatrosu buraya kadar!

Star gazetesinde Ersoy Dede’nin “Asıl niyet ortaya çıktı!” başlıklı yazısı şöyle:

Tanzimat kafalı medyanın satılmış kalemi Emin Çapa’nın milleti aşağılayan, şehitlerimize hakaret eden bu sözlerini anlamaya çalışıyorum..

emincapa

Bu sömürge aydınının kendisi ile ilgilenmiyorum bu arada.. Yanlış anlaşılmasın.. Ben onun temsil ettiği güce bakıyorum.. Komprador burjuvanın fırsatını bulduğunda görevlendirildikleri topluma ne yapabileceklerini okuyorum. Bu akılsız tayfa, örtülü planı faş ediyor sadece.. Öyle sabırsız ki, içi içine sığmadığı için ilk fırsatta kustu asıl niyeti.. Oysa bağlı olduğu grup, 15 Temmuz’dan beri nasıl güzel oynuyordu.. O gece ve devamında yaşananları arka arkaya sıralasanız sanırsınız ki Aydın Doğan, don-atlet tankın önüne yatmış köprüde.. Ama işte gördüğünüz gibi fazla sürmedi bu tiyatro.. Bu daha ne ki?.. Bundan sonra her gün yeni operasyonlar bekleyin bu yerleşik düzenden.. TÜSİAD’ın, içinde “Laiklik” falan geçen o son çıkışı da bunun içinde.. Ama geçti artık o günler.. Bunun da farkında oldukları için bir laf söyleyip iki adım geri atıyorlar.. Deniyorlar.. Ama sonuç alamadıklarını da görüyorlar tabii ki..

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

yarkadas

Kendi belediyesini kazıklayan CHP’li vekil!

Star gazetesinde Barış Yarkadaş’ın CHP Milletvekili Barış Yarkadaş’ın “ballı kazancı” ile ilgili yazısı şöyle… Yarkadaş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir